آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل صدا در vaio

ehsan104

کاربر
2007-12-07
3
0
سلام دوستان گل من یک لب تلپ سونی مدل VPCF11CFE دارم که صدای اسپیکرها خوبه ولی وقتی از هد ست استفاده میکنم بشدت صدا کمه چندین بار ویندوز عوض کردم . تقریبا از 10 تل 12 تا هد ست استفاده کردم که البته با بعضی از هد ست ها صدا کمی بهتر بود ولی نخیلی زیاد. لبتاپ کامل اپدیت شده و بایوس با اخرین ورزن سایت سونی ابدیت شده (R0280Y6 ) ممنون میشم راهنمایم کنین با سپاس

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان گل من یک لب تلپ سونی مدل VPCF11CFE دارم که صدای اسپیکرها خوبه ولی وقتی از هد ست استفاده میکنم بشدت صدا کمه چندین بار ویندوز عوض کردم . تقریبا از 10 تل 12 تا هد ست استفاده کردم که البته با بعضی از هد ست ها صدا کمی بهتر بود ولی نخیلی زیاد. لبتاپ کامل اپدیت شده و بایوس با اخرین ورزن سایت سونی ابدیت شده (R0280Y6 ) ممنون میشم راهنمایم کنین با سپاس

دوست عزیز ابتدا درون سوکت خروجی هدست را با اسپری خشک و مسواک تمیز کنید و تنظیمات صدا را از داخل کنترل پنل چک کنید ممکن هست تنظیمات بهم خورده باشد و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ehsan104

ehsan104

کاربر
2007-12-07
3
0
دوست عزیز یک دنیا ممنون که جواب دادین. تنظیمات که همون دی فالت ویندوزه. در مورد تمیز کردنم که مسواک اصلا وارد محفظه نمیشه .ولی با دستمال نرم و اسپری پاک کردم ولی مثل قبله دوست گلم
با سپاس

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوست عزیز یک دنیا ممنون که جواب دادین. تنظیمات که همون دی فالت ویندوزه. در مورد تمیز کردنم که مسواک اصلا وارد محفظه نمیشه .ولی با دستمال نرم و اسپری پاک کردم ولی مثل قبله دوست گلم
با سپاس

دوست عزیز چک کنید سوکت هدست لحیم سردی نداشته باشد و اگر داشت ان را برطرف کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like

ehsan104

کاربر
2007-12-07
3
0
سلام دوست گرامی. اینو بزارین پای مبتدی بودن من. لحیم سرد و متوجه نشدم. اگه منظورتون اینکه لب تاپ باز بشه و ببینم اصلا باد نیستم باز کنم

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوست گرامی. اینو بزارین پای مبتدی بودن من. لحیم سرد و متوجه نشدم. اگه منظورتون اینکه لب تاپ باز بشه و ببینم اصلا باد نیستم باز کنم

دوست عزیز اگر نمی توانید لب تاب را باز کنید پس ان را به یک تعمیرگاه مجاز ببرید

با تشکر

• Like
بالا