آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: اشکال در دانلود

jones

کاربر vip
vip
vip افتخاری
2009-02-11
401
1,027
با سلام وخسته نباشید اقای نکویی همینطوریکه در پیام خصوصی خدمتتان عرض کردم مدتی است که از سایت دانلود نمی توانم بکنم یعنی اشکال اینجاست اگر کلیک کرده روی فایل برای چند لحظه در بالای صفحه تلاش میکند و ایکون بالا می چرخد ولی سبز نمی شود وول می شودحالا اگر کلیک راست کنم گزینه کپی لینک را بزنم ودردانلود منیجر درادرس بگذارم وشروع به دانلود کنم فایل کامل دانلود نشده وحالت attash ment با حجم کم ذخیره می شود در صورتی که از سایت های دیگر مشکلی دردانلود ندارم وبراحتی توسط کلیک چپ وارد دانلود منیجر شده ودانلود میشود جهت اطلاع فایر فاکس را عوض کردم ومدل 3 را نصب کردم خیلی قدیمی است و هنگام دانلود کلیک راست کرده وگزینه دانلود توسط idm راکه بزنم دانلود شروع به کارکرده ودانلود به طور درست انجام می شود ولی از طریق کپی لینک همان عیب قبلی تکرار می شود ببخشید خیلی طولانی شد سیستم من کلا وارد اینترنت اکسپلورنمی شود وخطای نمی تواند باز کند را میدهد با اینکه اکسپلورر را تعویض هم کردم اما نشد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام من تو پیام خصوصی براتون نوشته بودم از مشکلتون یک عکس بگیرید بدید یا به هر حال توضیحی بدید. اما شما آمدید اینجا تاپیک زدید! جایی که اصلا مربوط به سوال شما نیست.
این تاپیک رو فردا حدف میکنم.
فردا اکانتتون رو چک میکنم با اینکه بعید میدونم از طرف ما مشکلی باشه ، اگر از طرف ما بود مشکلتون رو حل میکنم.
لطفا منبعد قوانین انجمن رو رعایت کنید

بالا