آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آیا تا بحال کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته‌اید؟

a.dehqan

کاربر
2008-06-14
5
36
با یاد او

روز بخیر
این مطلب برای چه نوع ریموت هایی صادق هست ؟:
دوم - آیا تا بحال کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته‌اید؟
آیا ماشین شما یک دستگاه ورود از راه دور بدون کلید دارد؟ این وسیله می‌تواند روزی مفید باشد. یک دلیل خوب برای داشتن یک موبایل: اگر شما کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته باشید، به موبایل یک نفر در منزل از طریق موبایل خودتان تماس بگیرید. تلفن خود را در حدود فاصله 1 متر از ماشین قرار دهید و از فرد مقابل در منزل بخواهید که کلید قفل بازکن را فشار دهد و آنرا نزدیک موبایل خود قرار دهد. قفل ماشین شما باز خواهد شد. با این کار نیاز نیست کسی کلیدها را شخصاً بیاورد. فاصله هیچ تاثیری ندارد. شما می‌توانید کیلومترها فاصله داشته باشید، اگر شما بتوانید با کسی که کنترل ماشین شما را دارد ارتباط برقرار کنید، شما می‌توانید قفل ماشین خود را باز کنید.

منبع :http://forum.yazdtoday.com/viewtopic.php?f=127&t=5242

naji

کاربر
2009-06-18
7
9
با سلام من این کاری را که گفته بودید انجام دادم ولی جواب نداد لطفا راهنمایی کنیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

iraj917

کاربر vip
کاربر
2008-04-19
50
195
بوشهر
این کارو انجام دادم جواب نداد (ولی برای اجام این کاروقتی پیش ماشین رفتم دیدم شیشه ماشین بازاست وخدا راشکر چیزی دست نخورده بود) واین مثال که می گن ادو سبب خیر شود اینجا به کارامد لااقل اگرکارنکرد باعث شد سری ازماشین بزنم وبابت این کار تشکر می کنم :dast:

kidamen

کاربر
2009-10-04
54
311
من هم كاملا" با maryam_teh0 عزيز موافقم ...

اصلا" اين حرف مبناي علمي نداره و منطقي نيست .

البته منكر اين نيستم كه ميشه از راه دور وسايل برقي رو با موبايل يا تلفن كنترل كرد . تو بازار از اين گونه مدارات ميكروكنترلري فراوان هست . خودم هم يكيشو ساختم . اما نه به اين صورتي كه گفته شده !

بالا