آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هنگ و فریز شدن لپ تاپ Compaq Presario CQ62

yasertorfi

کاربر
2010-11-04
19
27
اهواز
سلام دوستان، یک لپ تاپ compaq مدل cq62 وقتی روشنش میکنم در شروع ویندوز روی لوگوی Micosoft Windows گیر میکنه و بدون هیچ تغییری همینجوری باقی میمونه، حتی اگه بخوام ویندوز اکس پی یا سون روش نصب کنم در شروع نصب ویندوز همینجوری میشه ، اتفاقی بعضی اوقات درست میشه و میتونم ویندوزش رو عوض کنم، ویندوزش رو عوض کردم 32 بیت و 64 نصب کردم همینجوری شد، تست رم و هار گرفتم سالم بودن، آیا کسی تجربه ای برای حل این مشکل داشته؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان، یک لپ تاپ compaq مدل cq62 وقتی روشنش میکنم در شروع ویندوز روی لوگوی Micosoft Windows گیر میکنه و بدون هیچ تغییری همینجوری باقی میمونه، حتی اگه بخوام ویندوز اکس پی یا سون روش نصب کنم در شروع نصب ویندوز همینجوری میشه ، اتفاقی بعضی اوقات درست میشه و میتونم ویندوزش رو عوض کنم، ویندوزش رو عوض کردم 32 بیت و 64 نصب کردم همینجوری شد، تست رم و هار گرفتم سالم بودن، آیا کسی تجربه ای برای حل این مشکل داشته؟

دوست عزیز ابتدا سی پی یو و چیپ ها رو از نظر داغی چک کنید و بر روی انها خمیر سیلیکون مرغوب بمالید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
دوست عزیز فرکانس کاری دچار مشکل هستش . ابتدا سرویس کنید برد رو به گفته دوستان . سوکت های رم . فن و هدسینک . برد رو شستشو داده . سپس چک کنید

بالا