آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اشکال در ecu 7.4.9 bosh سمند ملی

mina110

کاربر
2008-01-11
15
16
اشکال در ecu 7.4.9 bosh سمند ملی

با سلام
سمند ملی با ecu ME7.49 bi fuel immo پس از خاموش کردن روی گاز نمیرود با در اوردن رله دوبل وجا زدن ان مشکل حل میشه ولی پس از چند سیکل استارت وخاموش کردن مجدد روی گاز نمیره
نشتی گاز نداشته پارامترهای دیاگ نرمالند . رله دوبل را عوض کردم پس از 2روز مجدد همان اش وکاسه است . دقت کردم دیدم رله دوبل پس از زوشن شدن موتور وصل میشه ولی پس از خاموش کردن موتور قطع نمیکنه
ودایم وصل است مسیر را تا ای سی یو کنترل کردم مشکل نداشت وخود ای سی یو خروجی منفی دارد لیکن اگر مسیر فرمان ای سی یو به بوبین رله دوبل که پایه 322 ای سی پو است را یک لحظه قطع کنیم و وصل کنیم (موتور خاموش سویچ بسته) رله قطع میشه ودیگه وصل نمیشه تا سویچ را باز کنیم ایا این غیر عادی نیست اگه بنا باشد رله دوبل همیشه وصل باشد که دیگه معنی رله چی هست ! ؟ ایا ای سی یو مشکل داره وخروجی پایه 322 و مدار مربوطه اشکال داره لطفا راه حل ............!!!!!!!!1؟؟؟؟// متشکرم​

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
سلام دوست عزيز ecu سمند موتور ملي خيلي دچار خرابي برنامه ميشوند كه به وفور اين اتفاقهاي تكرار ميشود كه هشتاد درصد انها از برنامه ميباشد پس بهتر است حتما يك بار با اخرين ورژن توسط برنامه ايكو دياگ مولتي پلكس دانلود و سپس نتيجه كار را اعلام نماييد

بالا