آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: در خواست واکی تاکی 27 مگا هرتز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

heidari

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
304
725
با سلام من به نقشه مدار واکی تاکی 27 مگاهرتز با برد حدودا 2کیلو متر نیازدارم در قسمت فرستنده گیرنده ها موجود هست ولی ifزیادی دارد وپیچیدنش خیلی

سخته در صورت امکان بگذارید:p:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام من به نقشه مدار واکی تاکی 27 مگاهرتز با برد حدودا 2کیلو متر نیازدارم در قسمت فرستنده گیرنده ها موجود هست ولی ifزیادی دارد وپیچیدنش خیلی

سخته در صورت امکان بگذارید:p:
با سلام :
اقای حیدری در بخش مربوطه { همون فرستنده و گیرنده ها } درخواست نمایید و از عدم پراکندگی مطالب و نظم انجمن کوشا باشید .
در همون تاپیک چندتا مدار ساده تر هم موجود هستند جستجو و مطالعه کنید .
این پست شما بلامحل حذف میگردد .
موفق باشید .

heidari

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
304
725
با سلام در قسمت فرستنده وگیرنده موضوع بسته شده است لطفا راهنمایی کنید:busted_red:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
با سلام با تشکر بهخاطر راهنمایی تان ولی من 3بار اینتاپیک را گشتم دو سه تا بیسیم پیدا کردم که یکی همون 27 مگاهرتز کریستالی که برد ان 1000متر بود اون خوب بود ولیifهای ان را نتوانستم بپیچم ودیگری خیلی ساختنش سخت بود در صورت امکان راحت تر از این نقشه ها را بگذار:busted_red:

سلام
آقای حیدری این تایپیک رو ادامه ندید !! منظور استاد رجبی از پراکندگی مطالب اینه که پست جدا نزنید همون آدرسی رو که گذاشتند مربوط به
مسائل کلی فرستنده ها و گیرندها است . فقط اونجا میتونید پست بزنید . و سوال مطرح کنید. ظمنا ساخت فرستنده گیرنده به این راحتی که فکر
می کنید نیست . !!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا