آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اطلاعات در مورد دستگاه های BGA و اموزش کار با دستگاه

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام
اساتید لطف کنند در مورد دستگاه های BGA راهنمایی کنند و بگویند کدام مدل برای برداشتن چیپ های مادربورد و تعویض سوکت cpu کارایی بیشتری دارد
و لطفآ قیمت دستگاه فراموش نشه
با سلام،
راجع به بهترین مسلما نمیتونم نظری بدم،چون همه رو ندیدم و کار نکردم باهاشون! ولی خودم SeaMark ZM-5860 SE دارم (حدود یک ساله) و ازش راضی هستم،البته الآن به خاطر مشکلات مالی که دارم قصد فروش دارم ولی مسلما اگه مشکلات برطرف بشه و بتونم دوباره بخرم باز هم همین مارک و مدلو میخرم چون هم راضی هستم ازش و هم زیر و بمشو یاد گرفتم،مسلما تمام اتومات ها بهترند یا شاید مارکها و مدلهای بهتری هم باشه،که هست، ولی مساله اینه که قیمتها خیلی بالاست و باید واسه تعمیرکار توجیه اقتصادی داشته باشه
موفق باشید

remis1

کاربر
2012-11-27
14
39
سلام
5860 همینکه پارسه تبلیغ میکنه دیگه؟
اگر اینه لطفآ قیمتش بگو زنگ زدم بهشون قیمت بگیرم شمارم گرفتن گفتن زنگ میزنیم هیچ خبری نشد
کار باش راحته؟ اگه میتونی یکم راجب کارش توضیح بده
ممنون

remis1

کاربر
2012-11-27
14
39
سلام
مشکل اینجاست که من حتی حدود قیمتشونم نمیدونم فقط میدونم میشه باش چیپ برداشت
برای همینم اینجا سوال پرسیدم اگر ممکنه در مورد کارایی این دستگاه ها و قیمت هاشون اطلاعاتی بدین
ممنون

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
سلام
5860 همینکه پارسه تبلیغ میکنه دیگه؟
اگر اینه لطفآ قیمتش بگو زنگ زدم بهشون قیمت بگیرم شمارم گرفتن گفتن زنگ میزنیم هیچ خبری نشد
کار باش راحته؟ اگه میتونی یکم راجب کارش توضیح بده
ممنون
بنده همین مدل رو خریداری کردم و کاملا راضی هستم ارزونترینش رو 6 تومن باید باشه مدل BGA 380B
ZM
من این SeMark R5860 SE رو ب 12 میلیون 500 هزار تومن خریداری کردم
واقع عالی هستش اصلا نیازی به فویل آلومینیومی نیس و خیلی راحت میشه باهاش کار کرد ...

آخرین ویرایش:

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
دوستان تا با BGA کار نکردین راجع به مقایسه BGA های دست ساز با این دستگاه صحبت نکنین میدونم برای خیلی ها به صرفه نیست
ولی واقعا BGA یه چیز دیگس و با یه المنت و هیتر نمیشه توقع BGA داشت چون BGA خودش Infrared داخلی داره اصلا AIR
خیلی ناچیزه و قابل تنطیم همین باعث میشه قطعات SMD پرتاپ نشه مخصوصا قطعاتی که زیر چیپ ها تو مین های لپ تاپ هستش ...
و مهمتر از همه چی برد لا نمیاره حرارت ها برای هر چیپ با هر اندازه تو یه رنج خاصه اگه زیاد حرارت بدیم چیپ میسوزه ...
من خودم فیلم آموزشی دیدم که با دستگاههای کارویت چیپ رو ریسولد میکنن ولی تا تجربه تعویض چیپ رو با BGA نداشته باشی
به حرف من نمیرسین موفق باشین ...

آخرین ویرایش:
بالا