آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست آموزش ساخت دستگاه شوک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام
لطفا اگر ممکنه به صورت خصوصی بگید که چگونه یک دستگاه شوک بسازم.
چند وقتی هست که تعداد سارقین و جنایت کار ها زیاد شده و چندین بار به من حمله کردند خیلی فوری نیاز دارم.
لطفا چنانچه اطلاع دارید بیان کنید همچنین می خواهم یک سیستم آژیر بگذارم که در چندین اتاق دکمه فعال کننده داشته باشه و تعداد آژیر ها هم زیاد باشه اموزش آن را هم بگذارید ممنون می شم.
در رابطه با این که بعد از زدن آزیر در های ورودی و خروجی آهنی هم دارای برق 220 ولت شهری بشند
تا در هنگام تماس دست و بدن به ان برق گرفتگی ایجاد بشه لطفا راهنمایی کنید.

دوستان تشکر خیلی سریع بهش نیاز دارم.

kavosh83

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-27
528
3,592
بهشت خدا در زمین
سلام
لطفا اگر ممکنه به صورت خصوصی بگید که چگونه یک دستگاه شوک بسازم.
چند وقتی هست که تعداد سارقین و جنایت کار ها زیاد شده و چندین بار به من حمله کردند خیلی فوری نیاز دارم.
لطفا چنانچه اطلاع دارید بیان کنید همچنین می خواهم یک سیستم آژیر بگذارم که در چندین اتاق دکمه فعال کننده داشته باشه و تعداد آژیر ها هم زیاد باشه اموزش آن را هم بگذارید ممنون می شم.
در رابطه با این که بعد از زدن آزیر در های ورودی و خروجی آهنی هم دارای برق 220 ولت شهری بشند
تا در هنگام تماس دست و بدن به ان برق گرفتگی ایجاد بشه لطفا راهنمایی کنید.

دوستان تشکر خیلی سریع بهش نیاز دارم.
سلام
میخای آدم بکشی مگه!!؟

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام لطفا دوستان اگر تجربه ای دارند بیان کنند.
نه دوست عزیز قصد ادم کشی نداریم ولی اگر دزد ها در هنگام دزدی با برق گرفتگی کشته بشوند خیلی بهتر هست. از طریق مراجع قانونی هم هیچ گونه شکایتی دزد نمی تونه از صاحب ساختمان بکنه بنده از چندین کلانتری و اگاهی با چند نفر مشاوره کردم تنها راه و چاره همین هست چون اصولا دزد ها اگر در هنگام دزدی دستگیر بشوند و توسط صاحب منزل و غیره کتک بخورند می توانند شکایت کنند و این به ضرر ما می شه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yx700
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا