آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ترازوي ديجيتالي (اپديت )

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام :
دیجیتال مقیاس آشپزخانه :
این ترازوي آشپزخانه با وزن حداکثر وزن 2.5 کیلوگرم وبا دقت 10g حل و فصل شده است.
دانلود فرماييد توضيحات به حد كافي در فايل متني pdf فارسي شده .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 26.9 کیلوبایت بازدیدها: 2,202

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام
میشه اینقدرت اینو زیاد تر کرد؟
با سلام :
منظور از قدرت فكر كنم ظرفيت اش هست .
با تغييراتي در قسمت مكانيكي ميتوان افزايش داد ولي از دقتش كاسته ميشه كه توصيه نمي شود .
با تشكر .
موفق باشيد .

سلام دوست عزیز
من تعمیرکار ترازو دیجیتالی هستم
میخوام یک ترازو با دقت 1 گرم یا 1/0 گرم و ظرفیت 10 یا 15 کیلو گرم بسازم
تا حالا که نتونستم . میشه کمکم کنی؟
البته میخوام پارسنگ هم داشته باشه
ممنون میشم

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
حالا که تایپینگ مستقلی برای ترازوهای دیجیتال نداریم من هم فایل های ایپرام ترازو را ینجا قرار می دهم
این 2 فایل مربوط به ترازوی محک هست دانلود کنید

پیوست‌ها

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
ترازوی پند

پیوست‌ها

h.r.s

کاربر
2009-11-28
18
127
باسلام خدمت اساتید محترم یک ترازوی وزن کشی برای تعمیر اورده اندکه مقادیر وزنهای مختلف را تقریبا یکسان نشان میدهد لازم به ذکراست که چهار سنسور درچهار گوشه ان وجودداردوازنوع دیجیتالی است درضمن باطری ان راعوض کرده ام ولی هیچ فرقی نکرد لطفا راهنمایی بفرمایید

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
باسلام خدمت اساتید محترم یک ترازوی وزن کشی برای تعمیر اورده اندکه مقادیر وزنهای مختلف را تقریبا یکسان نشان میدهد لازم به ذکراست که چهار سنسور درچهار گوشه ان وجودداردوازنوع دیجیتالی است درضمن باطری ان راعوض کرده ام ولی هیچ فرقی نکرد لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام
احتمالا ترازوی شما از این سبک است
من خودم از این ترازو دارم
گاهی خود به خود قاطی می کند
کافی است باطری را بکشید و ده دقیقه ای آن را وصل نکنید
راستی یبک کلید زیر محفظه باطری است که در 4 الی 5 وضعیت تغییر می کند
دقت کنید در صورت تغییر آن وزن ها را به طور کلی اشتباه و قاطی نمایش می دهد

پیوست‌ها

سلام دوستان شرمنده من چند وقتی هست سرم شلوغهکل برنامه های hex ترازوهای پند و صاایران قدیمی را دارم اگر کسی لازم داشت براش بزارم دانلود کنه.ترازوی زیرپایی را پین های مربوط به کالیبره را وصل کن و دستگاه را روشن کن به صورتی که بتوانی قطع و وصل کنی جند بار این کار را انجام بده و باطری را عوض کن بعد کالیبره کن انشاله مشگلت برطرف میشهآقا مصطفی ترازوی محک که قفل داره چطور فایل هگز برداشتی؟ مربوط به کدام مدل ترازو هست؟فکر کنم بهترین کار برای ساخت ترازو خرید بردهای ترازوی چینی هست چون هم میشه دقت هم ظرفیت را تغییر دادطریقه کالیبره دستگاها با هم فرق دارههرکی مشکلی راجع کالیبره داره خوشحال میشم بتونم کمکش کنم*****************http://www.tozin.blogfa.com موفق و پیروز باشید

سلام دوستان
کسی راجع به ترازوهای اکسل اطلاعاتی داره؟ تعمیرات و کالیبره و ....
اگر کسی اطلاعاتی راجع به الکترونیک داره و مایل به همکاری هست اطلاع بده . میخواهیم خودمان برد ترازو با کیفیت و امکانات عالی تولید کنیم. یه جیزی که بهتر از نمایشگرهای وارداتی باشه.
هر کی هست بسمه الله

بالا