آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ترازوي ديجيتالي (اپديت )

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
روی قطعه نوشته M7

سلام
دیود یکسو سازه / میتونید یه دیود یکسوساز از روی یه بورد اوراقی بر داشته ونصب کنید جهت دیود رو حتما رعایت کنید %
این اتفاق در ترازوهای دیجیتال زیاد اتفاق میفته %

hbt57

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
2020-08-31
191
124
منم تعمیر کار ترازو هستم خوشحال میشم اطلاعاتمو به اشتراک بزارم کسی اگه سوالی داشت در حد توانم در خدمتم.

[h=2]مشکل ایرور ترازو محک 40 کیلویی[/h]ترازو تو برق بزنی ایرور میده و صدا میده
کارهای اعمال شده
برداشتن باطری و مستقیم روشن ترازو مشکل برطرف نشد
در اوردن برد و برد 2 صفحه نمایش و تمیز شوستن با تینر 20000 هزار مشکل برطرف نشد
اگه دوستان تجربه در این مجال دارند راهنمای کنند
IMG-20210520-WA0024.jpg
IMG-20210520-WA0025.jpg

mashkany

کاربر vip
کاربر
2012-04-05
71
121
شهرمشکان
باسلام .واسه تعمیر ترازوهای کوچیک گرمی وقتی سنسور یاحسگر وزن کشی بیش ازحدروش وزنه گذاشته بشه واز مرکز سقل خارج بشن چطور باید دوباره به حالت اولیه خودش برگردون ایا تعمیرمیشه واگه میشه چطور ؟توضیح بدین لطفا.

منم تعمیر کار ترازو هستم خوشحال میشم اطلاعاتمو به اشتراک بزارم کسی اگه سوالی داشت در حد توانم در خدمتم.
باسلام اقای مهندس یک ترازو بامارکCAMARYکمری باسه نمایشگرجلو ودوتاپشت اینوباطری تعویض کردن تمام عملیات رآدرست انجام میده فقط نمایش گرصحفه روشن ولی هیچ عددی نشون نمی دهه اگر زحمت بکشید راهنمای فرماید ممنونتان هستم

پیوست‌ها

باسلام اقای مهندس یک ترازو بامارکCAMARYکمری باسه نمایشگرجلو ودوتاپشت اینوباطری تعویض کردن تمام عملیات رآدرست انجام میده فقط نمایش گرصحفه روشن ولی هیچ عددی نشون نمی دهه اگر زحمت بکشید راهنمای فرماید ممنونتان هستم

پیوست‌ها

سلام دوست عزیز
من تعمیرکار ترازو دیجیتالی هستم
میخوام یک ترازو با دقت 1 گرم یا 1/0 گرم و ظرفیت 10 یا 15 کیلو گرم بسازم
تا حالا که نتونستم . میشه کمکم کنی؟
البته میخوام پارسنگ هم داشته باشه
ممنون میشم

پیوست‌ها​

پیوست‌ها

پیوست‌ها​

پیوست‌ها

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
سلام وقت بخیر . دو حالت امکان داره یکی کابل فلت راچک کنید . که روی برد قطعی نداشته باشه ودوم امکان داره ای سی قیری که داره سوخته باشه که در صورت سوختن باید برد عوض بشه

purall

کاربر vip
کاربر
2012-03-01
1
1
سلام استاد وقت بخیر من تعمیرکار برد هستم
یه ترازوی محک مدل ۱۵۰۰۰a اومده از سون سگمنت های ردیف بالا (وزن) دوتاش کم نور هست نتونستم عیب یابی کنم (فلت سالمه)
اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید ممنونم

محسن3

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-13
26
24
سلام وقت بخیر. برد تغذیه ترازوی محک اومده برای تعمیر. ایسی 8پایه تغذیه سوخته. روی ایسی رو سنگ زدن مشخصاتش مشخص نیست.
منtop223pnانداختم در عرض چند ثانیه سوخت.برد رو از نظر تست قطعات تست کردم سالم هست. دوستان میدونن شماره ایسی چند هست؟
IMG_20240108_090550.jpg

بالا