آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: مسدود شدن ای پی در وارد شدن به یک سایت

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
با سلام خدمت همکاران و دوستان عزیز من چند وقتی هست که میخوام وارد سایتی شوم که سایت میگوید ای پی شما مسدود شده ایا راهی هست که بتوانم وارد سایت شوم با تشکر از شما لطفا راهنمایی کنید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
بله باید از نرم افزارهای تغییر IP استفاده کنید. بعد که وارد شدید به مدیر اون سایت پیام بدید که IP شما رو باز کنه اگر همیشه بخواین IP خودتون رو عوض کنید با افت سرعت مواجه میشید.

میتونید از این نرم افزار استفاده کنید که فعلا خوبه و به IP کشور دلخواه براتون تغییر میده. دیدم حتی IP ایران هم توش داره برای سایتهایی که IPهای خارجی رو بستن!

Mask My IP

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
از راهنمایی شما ممنونم ولی با با این نرم افزار و تمامی نرم افزار های مرتبط این کار را انجام دادم که بی فایده بود میخواستم بدونم سیستم فقط یک ای پی دارد

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
اگر فقط IP شما عوض شده باشه با این نرم افزار میشه مگه اینکه کش و کوکی های خودتون رو حذف نکرده باشید و اون سایت داره از اون کوکی ها اطلاعات میگیره و باز میگه شما همون نفر قبلی هستی. در غیر اینصورت اگ مشکل IP باهش قطعا برطرف میشه. شما لینک اون سایت رو به من پیام خصوصی کنید من بهتون میگم چجوری وارد شید

majid_famali

کاربر
2011-12-10
18
25
روی سایت مورد نظر برید و کوکی ها رو ریست کنید با کلید های کنترل و اف 5 بصورت همزمان. یا اینکه از **** استفاده کنید و وقتی وارد سایت شدید طبق فرمایش جناب نکوئی مساله را با مدیر سایت مورد نظر در میان بگذارید .البته این در صورتیست که خود مدیر آی پی شما را مسدود نکرده باشد.

ویرایش شد توسط nekooee

دوستان لطفا در مورد نرم افزار های دور زدن فیلتــر در تاپیکها راهنمایی نکنید. من تو پستهای قبل توضیح دادم که IP رو باید تغییر بدن یک نرم افزار هم که فقط IP رو تغییر میده بهشون معرفی کردم. ممنون از همکاری شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
خودم هم میخواستم جواب بدم ولی چون میدونستم اقای نکویی خیلی واردتره و حتما نظر میده دیگه منصرف شدم
اقای نکویی میشه از صفحات وب شـکـن هم استفاده کرد ؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
بله میشه
اما یک روشهایی هست که IP حقیقی کاربر رو میشه پیدا کرد و اگر اون وب سایت گردانندش حرفه ای باشه میتونه IP واقعی شما رو پیدا کنه!!
که معمولا اینکار رو نمیکنن. ولی یک کاری هست که خیلی راحته و همه میتونن انجام بدن ، یک افزونه هایی هست نصب میشه و روزانه اسم تمام پروکســـی های عمومی که تو نت پخش میشه رو از دیتابیسش میگیره ، و همه رو بلاک میکنه. این روش بیشتر برای جلوگیری از ورود اسپمر ها استفاده میشه ولی به هر حال خیلی از این سایتها و پروکســــی های عمومی تو اون دیتابیس قرار دارند و جلوی شما رو میگیره. پس استفاده از IP های اختصاصی تو این زمینه کمک میکنه....

اما به هرحال روشهای حرفه ای تری برای دور زدن این کار وجود داره که مسئلش دیگه خیلی تخصصی میشه و خارج از این تاپیک

بالا