آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست عکسی از امپلی فایر قدرت تابا model :TA200P

technich2010

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-06
440
2,232
با سلام .بنده به نقشه اکو آمپلی فایر تابا model :TA200Pرا دارم . متشکرم

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,828
پاسخ : درخواست نقشه تعمیراتی امپلی فایر قدرت تابا model :TA200P

با سلام .بنده به نقشه اکو آمپلی فایر تابا model :TA200Pرا دارم . متشکرم
سلام
دوست عزیز
نقشه دستگاههای ایرانی معمولا" در اختیار نمایندگی ها قرار داره اما به نظرم شما مشکل دستگاهتون رو مطرح کنید تا اساتید شما رو راهنمایی کنند موفق باشید

technich2010

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-06
440
2,232
Re: درخواست نقشه تعمیراتی امپلی فایر قدرت تابا model :TA200P

ضمن تشکر از آقای M-Jباید عرض کنم که من نقشه تعمیراتی نمیخوام . از کسانی که این دستگاهو دارند درخواست می کنم که پی از باز کردن یک عکس واضح از اون بگیرند و برایم ارسال بفرمایند . چون بنده اون سیم هایی که به طرف ترانزیستورهای قدرت ( 2n3055 )میروند را قاطی کرده ام و نمی دانم کدوم به کجا وصل بود . و الان هی فیوز می سوزونه و باز میکنم دوباره میبینم که اون ترانزیستور ها خراب کرده و عوض میکنم دوابره فیوز می سوزونه و ترانزیستور قدرت می سوزونه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gunesh22

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
پاسخ : Re: درخواست نقشه تعمیراتی امپلی فایر قدرت تابا model :TA200P

ضمن تشکر از آقای M-Jباید عرض کنم که من نقشه تعمیراتی نمیخوام . از کسانی که این دستگاهو دارند درخواست می کنم که پی از باز کردن یک عکس واضح از اون بگیرند و برایم ارسال بفرمایند . چون بنده اون سیم هایی که به طرف ترانزیستورهای قدرت ( 2n3055 )میروند را قاطی کرده ام و نمی دانم کدوم به کجا وصل بود . و الان هی فیوز می سوزونه و باز میکنم دوباره میبینم که اون ترانزیستور ها خراب کرده و عوض میکنم دوابره فیوز می سوزونه و ترانزیستور قدرت می سوزونه .
با سلام :
دوست عزیز عنوان تاپیک را متناسب با متن درخواست تون انتخاب نکردید {
درخواست نقشه تعمیراتی امپلی فایر قدرت تابا model :TA200P }

- برای رسیدن به پاسخ سریعتر بایدعنوان درخواست خود را طبق متن این پست تان اصلاح نمایید تا کاربرانیکه امکان و دستگاه مورد نظررا دارند براتون عکس بزارند .
موفق باشید .
- عنوان را براتون اصلاح کردم

آخرین ویرایش:

ahoora63

کاربر
2011-10-04
56
148
سلام دوست عزیز با فرمایش اساتید محترم نقشه این سیستم کم گیر میاد و تا همکاری عکسی از سیستمش برات بفرسته میتونی چند تا عکس اپلود کنی و در مورد تعداد ترانزیستورهای 2n3055 که باید زوج باشن و شماره درایو و نوع تغذیه که دولبه یا تکه ولتاژه ارسال کنی حتما اساتید نحوه اتصال رو به شما می گن

بالا