آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ مینی توشیبا مدل NB205 پس از آپدیت بایوس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohsen880

کاربر
2012-05-02
20
44
با سلام خدمت دوستان واساتید گرامی
من فایل بایوس لپ تاپ مینی توشیبا مدل NB205 رو از سایت توشیبا گرفتم و از داخل ویندوز آپدیتش کردم ولی بعد از نصب ،لپ تاپ ری استارت شد و ویندوزش دیگه بالا نمیاد خواستم ویندوزش رو از اول نصب کنم ولی وسط کار پیغام میده که هارد دیسک رو نمیشناسه لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز چرا در تاپیک عمومی لپ تاپها تاپیک زدید؟
تاپیک منتقل شد.
در ضمن شما چه ویندوزی نصب میکنید که چنین پیامی میده؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
من فایل بایوس لپ تاپ مینی توشیبا مدل NB205 رو از سایت توشیبا گرفتم و از داخل ویندوز آپدیتش کردم ولی بعد از نصب ،لپ تاپ ری استارت شد و ویندوزش دیگه بالا نمیاد خواستم ویندوزش رو از اول نصب کنم ولی وسط کار پیغام میده که هارد دیسک رو نمیشناسه لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه

با درود خدمت شما و با اجازه از همکاران گرامی
دوست عزیز ، توضیحات شما بسیار ناقص میباشد و در اینصورت دیر به نتیجه میرسید و همکاران هم دچار ابهام میشوند و نمیتوانند جواب قطعی دهند
خوب به هر حال ، شما اول وارد ستاپ شوید و تکنولوژی
AHCI را تغییر دهید به عبارتی اون قسمت را دستکاری کنید احتمالا حل میشود و مجدد تست کنید و سپس نتیجه را اعلام کنید که اگر حل نشد با راهنمایی جناب نکویی و احمدپور و دیگر همکاران به نتیجه خواهید رسید فقط باید توضیحات کامل باشد
موفق باشید

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

خوشحالیم که مشکل شما حل شد

با تشکر

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا