آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل نرم افزاری مودم TP LINK TD-8817

yasharz

کاربر
2013-07-22
3
1
سلام دوستان

چراغ ای دی اس ال و لن روشن نمیشه فقط چراغ پاور روشن میشه
اول از همه بگم مشکل چطور بوجود اومد
ویندوز 8 نصب کرده بودم، که مودم رو با یو اس بی پیدا نمیکرد تو سایت ها جستجو کردم که به یک مطلب برخوردم که نوشته بود اگر فریمور رو آپدیت کنم درست میشه منم مراحلی که نوشته بود انجام دادم و مودم مرد.

الان هم از آی پی 192.168.1.1 نمیتونم وارد تنظیمات بشم، چون چراغ لن خاموشه.

همون موقع که میخواستم آپدیت کنم بکاپ گرفتم ولی نمیدونم حالا چطور ریستور کنم، بکاپش یک فایل بدون پسوند با نام rom-0 هست.

مودم دیگه تست کردین که از خط تلفن مطمئن بشید؟
داخل مودم تون سوختگی در مسیر خط تلفن ندارید ؟

خیر همش از اون فریموری که بالا توضیح دادم هستش

به نام خدا
دوست عزیز لطفا ورژن مودم خود را بگویید
برای درست کردن ان اگر از طریق خود مودم نتوانید فایل ابدیت را انتقال دهید باید توسط پروگرمر مودم را فلش کنید

روی کارتن مودم ver 3,1 نوشته، مودم هم سفید رنگ هست
پروگرمر مودم تو شهر ما (گنبدکاووس (استان گلستان)) کسی نداره، در استان گلستان همکاری دارین که داشته باشه؟

سلام خدمت دوستان و همکاران

اینحا بخش فایل فلش ها می باشد نه پرسش و پاسخ

برای موارد متفرقه همچون پرسش و پاسخ پست جدید با عنوان مناسب باز بکنید

پست های شما پس از بازدید حذف میشود

شرمنده، ایجاد شد.

درود دوست عزيز مودم ب اين سادگي نمي سوزه فلش هم خالي نميكنه من احتمال دارم مودم شما در تنضيمات اون كارهايي صورت گرفته كه از كار افتاده اين تنضيماتو بايد افراد خبره و متخصص براحتي ميتونن انجام بدن نميشه براي شما با نوشتن به نتيجه رسيد اما بيسيار ساده است ابتدا بايد مودمتون رو با نوك خودكار در قسمت پشت مودم قرار بديد و چند لحظه صبر كنيد تا مودم رسيت بشه و بعد تنضيمات را رو اعمال بفرماييد، اين سري تنضيمات كانفيگ گفته ميشود موفق باشيد.

با ریست درست نشد، مشکل فریموری که آپدیت کردم هست

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abbastak

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام
هم فایلش رو خودت داری
و هم تو بخش دامپ تی پی لینک موجوده

اگه گارانتی داره بفرست گارانتی

اگه پروگرامر پیدا کنی مشکلت به راحتی حل میشه - بگرد حتما پیدا میکنی

yasharz

کاربر
2013-07-22
3
1
گارانتی که نداره
پشتیبانی آی اس پی هارو پرسیدم پروگرامر نداشتن، کجاها ممکنه داشته باشن؟ صوتی تصویری ها؟ خدمات کامپیوتری ها؟ الکتریکی ها؟ نمیدونم کدومشون ممکنه داشته باشن

poua1

کاربر
2013-07-23
1
1
confپسوند ذخیره بکاپ اینه ازسوراخ کوچیکی که کنار محل فیش برق هست زیرش هم نوشته ریست از اونجا ریبست کن بعدش کابل usb بیخیال شو از کابل شبکه استفاده کن.کانفیگ کردن هم کاری نداره خواستی خبر بده بگم.بعضی نامردا به خاطر همین کار یک دقیقه ای 10یا 15 هزار تومان از ادمای ساده میگیرن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

yasharz

کاربر
2013-07-22
3
1
confپسوند ذخیره بکاپ اینه ازسوراخ کوچیکی که کنار محل فیش برق هست زیرش هم نوشته ریست از اونجا ریبست کن بعدش کابل usb بیخیال شو از کابل شبکه استفاده کن.کانفیگ کردن هم کاری نداره خواستی خبر بده بگم.بعضی نامردا به خاطر همین کار یک دقیقه ای 10یا 15 هزار تومان از ادمای ساده میگیرن
عزیز با ریست درست نمیشه

rtmreza

کاربر
2010-09-18
8
13
سلام
لطفا نحوه درست اپدیت کردن این مودم رو کسی که تجربه داره توضیح بده

این مودم در ویندوز xp and win 7 هیچ مشکلی نداره در USB
ولی در ویندوز 8 یو اس بی اون زیاد هنگ میکنه با اینکه میشناسه و به اینترنت وصل میشه ولی زمان قطع وصل از نت اعصاب رو داغون میکنه

تو سایت اصلیش برای نسخه هفت که مودم من هم همین نسخه است فریمویر ویندوز 8 اومده ولی درایور یو اس بی همون ویندوز 7 است
TD-8817_V7_130217
uk.tp-link.com/resources/soft..._V7_130217.zip

من یکبار طبق دستور العمل سایت سازنده اپدیت کردم مودم مرد و فقط چراغ پاور روشن موند ولی نه لن نه یو اس بی اش نشناخت

خوب بود گارانتی داشت بردم گفتم خودش اینجوری شده روز بعد یک اکبند نو به من دادن اخه می فهمیدن قبول نمی کردن

نظرنون راجب مطالب زیر که در نت پیدا کردم چیه : ؟؟

برای دوستانی می گم که ممکنه بعدها با چنین مشکلی مواجه بشن :

1 - ابتدا مودم را با روش 30/30/30 ریست کنید
2 - برنامه زیر را دانلود و از طریق محیط داس اجرا کنید (مودم باید روشن باشه و کابل LAN هم متصل)
uploadingit.com/file/view/cuy...dmin_admin.zip

3- سپس می تونید نسخه اصلی فریمور خودتون رو با روش معمول بر روی مودم (روتر) بریزید

میشه درباره 30/30/30 توضیح بدین ؟
1. when the unit is powered on, hold down its reset button for 30 seconds
2. while still holding down the reset button, unplug the router from power and hold for an additional 30 seconds
3. still holding down the reset button, turn on power to the router again and
hold for 30 more seconds

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hi please reset your device first and get this tool "Disable
Modelcheck"

uploadingit.com/file/view/cuy...dmin_admin.ziprun the tool above before you update the right firmware

لطفا نگین با لن وصل شم که اون هم خوشم نمی یاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
بالا