آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پیشی گرفتن هجم مصرفی sentازreceied

rashidi235

مدیر تعمیرات پخش ماشین
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-16
1,949
24,952
ایران 63
دوستان به نظر شما مشکل کامپیوتر من چیه چند روزی هست که هجم مصرفی سنت من از رسیو خیلی بیشتر است م

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز سیستمتون رو با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت اسکن کنید احتمالا بدافزاری هست که در حال سند کردن اطلاعات میباشد . البته گاهی اوقات ممکنه که نرم افزاری رو نصب کرده باشید که مدام در حال آپدیت خود باشد . از غیر فعال بودن آپدیت ویندوز هم مطمئن بشید .
از این نرم افزار ProcNetMonitor که بصورت رایگان در اینترنت هست کمک بگیرید لیست نرم افزارهای متصل به اینترنت رو به شما نشون میده .

rashidi235

مدیر تعمیرات پخش ماشین
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-16
1,949
24,952
ایران 63
سلام دوست عزیز سیستمتون رو با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت اسکن کنید احتمالا بدافزاری هست که در حال سند کردن اطلاعات میباشد . البته گاهی اوقات ممکنه که نرم افزاری رو نصب کرده باشید که مدام در حال آپدیت خود باشد . از غیر فعال بودن آپدیت ویندوز هم مطمئن بشید .
از این نرم افزار ProcNetMonitor که بصورت رایگان در اینترنت هست کمک بگیرید لیست نرم افزارهای متصل به اینترنت رو به شما نشون میده .
تشکر دوست عزیز من نرم افزار رو دانلود کردم نسب کردم فعلا نتیجه ای نگرفتم. ند 32 دارم ابدیتش مال 2هفته قبله جیزی نشون نمیده ممکنه نتونه مشکلو حل کنه

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوست عزیز توی لیست نرم افزار ها ، نرم افزاری که براتون نا آشنا باشه نبود ؟

من خودم به نود 32 اعتقادی ندارم اگر دسترسی دارید از یه آنتی ویروس مثل کسپر کمک کنید ؟

این نرم افزار DU METER 6.05 رو هم دانلود و نصب کنید سرعت send و receive شما رو نشون میده تمام برنامه هایی که احساس می کنید از اینترنت استفاده می کنند ببندید و ببینید این برنامه مقداری رو برای send شما نشون میده یا خیر ؟

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوست عزیز توی لیست نرم افزار ها ، نرم افزاری که براتون نا آشنا باشه نبود ؟

من خودم به نود 32 اعتقادی ندارم اگر دسترسی دارید از یه آنتی ویروس مثل کسپر کمک بگیرید

این نرم افزار DU METER 6.05 رو هم دانلود و نصب کنید سرعت send و receive شما رو نشون میده تمام برنامه هایی که احساس می کنید از اینترنت استفاده می کنند ببندید و ببینید این برنامه مقداری رو برای send شما نشون میده یا خیر ؟

بالا