آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نحوه درج نام تجاری تبلیغاتی در بایوس مادربرد

gokhan

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-17
90
229
سلام دوستان.جایی خوندم که میشه نام تجاری خودمون یا تبلیغاتی رو میشه هنگام پروگرام بایوس مادربرد درج کرد .طوری که هنگام بوت مادربرد نام تجاری یا لگوی مخصوصمون در صفحه اصلی بیاد.خواستم بدونم واقعا میشه این کا رو کرد و اگه میشه نحوه انجام اون چگونه است؟
ممنونم از همتون

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
من فایل های اپدیت بایوس رو که نگاه میکنم

می بینم عکس پیش زمینه داخلشون هست که با برنامه های مدیریت exe میشه اون ها رو ویرایش کرد و عکس جایگزیشون کرد

ولی تا الان تست نکردم

gokhan

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-17
90
229
من فایل های اپدیت بایوس رو که نگاه میکنم

می بینم عکس پیش زمینه داخلشون هست که با برنامه های مدیریت exe میشه اون ها رو ویرایش کرد و عکس جایگزیشون کرد

ولی تا الان تست نکردم

سلام میشه یکم بیشتر توضیح بدین.با این شرایط که فکر کنم شدنی باشه اما مهم نحوه انجام این کاره.
ممنونم

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
شما دقت بکنید وقتی بایوس مادربرد رو دانلود میکنید

درون یک فایل اجرایی معمولا با فرمت exe قرار داره

اون رو با برنامه Resource Hunter میتونید باز بکنید و اگر عکس صفحه بوت رو مشاهده کردید میتونید اون جایگزین بکنید

یک بایوس giga IPE1000 بود که تا میتونستم باش ور رفتم و خلاصه اون صعلامت زرده که به نام award در اکثر مادربردهای گیگا هستش رو پیدا کنم ولی

نتونستم ویرایشش کنم

البته خیلی دنگ و فنگ داره و تا جایی که میدونم نیاز به یک برنامه نویس داره

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
سلام
اینکه کاری نداره !!!!!!!!!!!!!
دوستان انقدر سختش میکنید !!!!!!!!!!!!!!

داخل CD همراه هر مادر برد یه سری نرم افزار های کمکی هست که یکیشون مال تغییر لوگوی مادربرده و برای مدلای ASUS اسمش @bios البته فکر کنم اسمش این بود شایدم ماله گیگا اینه

ولی ماله فاکسکان لوگو مننجره و ماله سیستم خودم همینه که باش عوض کردم و تبلیغات مغازمو زدم

کافیه CD همراه برد رو یه چکی بکنید

همین

سوالی بود در خدمتم

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
حالا ما نفهمیدیم ایسوز گیگا فاکسون ؟
کدومشون رو میشه تغییر داد و به چه صورت
گیگا نسخه قدیم رو که میدونم نداره - ولی نسخه جدید رو چک نکردم
ولی بابت اطلاع رسانی تون ممنونم

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
دوستان تمامه مینبردها قابل تغییر لوگو هستن حتی مدلای p4

من مینه سیستم اصلیم فاکسکانه و AMD هم هستش اونو عوض کردم و یه گیگا هم دارم که اینتله اونو امروز تغییر میدم و عکسشم میزارم براتون

من تو پست قبلیم گفتم نمیدونم این برنامه ای که اسمشو بردم ماله کدوم شرکته همین :)

بهترین مرجع CD همراه برده که حالا منم سعی میکنم یه تاپیک از این برنامه ها که چنتاییشونو دارم بزنم که همه استفاده کنن

gokhan

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-17
90
229
دوستان تمامه مینبردها قابل تغییر لوگو هستن حتی مدلای p4

من مینه سیستم اصلیم فاکسکانه و AMD هم هستش اونو عوض کردم و یه گیگا هم دارم که اینتله اونو امروز تغییر میدم و عکسشم میزارم براتون

من تو پست قبلیم گفتم نمیدونم این برنامه ای که اسمشو بردم ماله کدوم شرکته همین :)

بهترین مرجع CD همراه برده که حالا منم سعی میکنم یه تاپیک از این برنامه ها که چنتاییشونو دارم بزنم که همه استفاده کنن

سلام دوست عزیز و بزرگوارم

ممنونم از راهنمایی و اطلاعات ارزشمندتون.مادربرد من هم foxconn بود که اسم نرم افزار تغییر لوگو اون همfoxlogoکه داخل سی دی مادربرد وجود داشت و بوسیله اون تونستم لوگو رو تغییر بدم.بقیه مادربرد ها رو امتحان نکردم.ولی طبیعتا باید بشه.اما یه نکته هست و اونم اینکه با توجه به اینکه تغییر لوگو داخل سیستم انجام میگیره فک کنم با یه بار کلییر سیموس تنظیماتمون برگرده و مجبور شیم مجدد لوگو رو تغییر بدیم.ولی توجه به راهنماییتون این کار زحمت زیادی نمیخواد.
ممنون دوست عزیز

بالا