آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: تست سخت افزاری سیستم با QUICKTECH PRO 5.9

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام،این برنامه ی کم حجم از بوت لود میشه و تمام قطعات سیستم رو تست میکنه. من چندین بار به کمک همین برنامه تست گرفتم و نتایج جالبی هم گرفتم.

QUICKTECH PRO 5.9.jpg
فایل پیوست شده رو دانلود پس از استخراج رایت کنید.این برنامه از بوت اجرا میشود

پیوست‌ها

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام،این برنامه ی کم حجم از بوت لود میشه و تمام قطعات سیستم رو تست میکنه. من چندین بار به کمک همین برنامه تست گرفتم و نتایج جالبی هم گرفتم.

مشاهده فایل‌پیوست 71506
فایل پیوست شده رو دانلود پس از استخراج رایت کنید.این برنامه از بوت اجرا میشود

دوست عزیز من این برنامه را از حالت فشرده خارج کردم و وقتی فایل iso را رایت کردم فقط روی سی دی یک فایل readem رایت شده بود ایا برنامه همین فایل readem هست ؟

با تشکر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام
این فایل مثل مابقی برنامه ها همچون hdd reg و...
متحویات بوت اون مخفی هستن
کلا این سی دی دارای یک فایل با فرمت img و یک فایل با فرمت Bat می باشد

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
دوست عزیز من این برنامه را از حالت فشرده خارج کردم و وقتی فایل iso را رایت کردم فقط روی سی دی یک فایل readem رایت شده بود ایا برنامه همین فایل readem هست ؟
ببخشید دیر جواب میدم،بله درسته.برای اطمینان بیشتر از بوت اجراش کنید،مشکلی پیش نمیاره:)

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
دوست عزیز
سپاس بابت این برنامه خوب
من دانلودش کردم ولی هنوز بدون تست مونده
یکم در موردش توضیح بده - تا الان چه جیزهایی باش تست کردی

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
دوست عزیز
سپاس بابت این برنامه خوب
من دانلودش کردم ولی هنوز بدون تست مونده
یکم در موردش توضیح بده - تا الان چه جیزهایی باش تست کردی
با سلام.خواهش میکنم.عذر خواهم دیر پاسخ میدم.بیشتر لپ تاپ رو تست کردم.وقتی میبندمش و ویندوز نداره یه تست باهاش میزنم.رم و سی پی یو رو به خوبی تست میکنه،گرافیک،هارد،موس،کیبورد،درایو نوری،اسپیکر ها و ... . چند مورد مشکل رم رو بدون باز کردن لپ تاپ با همین برنامه مشخص کردم.بعضی ها دوست ندارن لپ تاپشون واسه تست باز بشه.خیلی وقت نیست با این برنامه اشنا شدم ولی نسبت به بقیه کاربردی تر و بهتر هست،یکی از خوبی هاش اینه که برای تست نیازی به حضور شما نداره و خودش تست رو مرحله به مرحله انجام میده.من قبل تست لپ تاپ رو روی کول پد قرار میدم که کمتر داغ کنه.
واسه اطلاعات بیشتر میتونید به سایت سازنده مراجعه کنید. http://www.uxd.com/qtpro-features.shtml
با تشکر

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
1.دوست عزیز مثلا برای رم چهار گیگ چقدر وقت میبره تست کنه؟
2.بیشتر گزینه 13رامیزنید یا14؟

3.واینکه نسخه ای برابوت از usb نداره چون رایتر خرابه؟

آخرین ویرایش:

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
سلام،همين برنامه رو ميتونيد با فلش بوت كنيد.منظورتون رو از گزينه ها متوجه نشدم.زياد وقت نميگيره نهايتش 10 دقيقه.در ضمن براي عملكرد بهتر برنامه بهتره رمها رو جدا جدا تست كنيد يعني دو تا دو رو همزمان با هم تست نكنيد
گاهي اوقات برنامه توي بلوك اخر اخطار ميده كه اين امر طبيعي هست ولي توي باقي بلوك ها كه اخطار بده مشكل داربد.
موفق باشيد

بالا