آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مادربرد ga-945cgm-s2 به محض استارت شدن خاموش می شه

mostafa@racer

کاربر
2008-02-14
71
207
با سلام
مادربرد ga-945cgm-s2 پس از سوئیچ کردن کارت دیباگر یک لحظه روشن و خاموش می شه بایوس هم آپدیت شده قطع یا وصل بودن کابل 4 پین هم تأثیری نداره، فقط وقتی که سی پی یو روش نباشه مادربرد روشن می مونه اما با گذاشتن سی پی یو بازم همین مشکل رو داره، در ضمن جای سی پی یو، امیلاتور بهم بزارم فرقی نمی کنه. فت های اطراف سی پی یو همگی چک شدند و سالمند لطفا اگه می شه راهنمایی کنید.
با تشکر

sajadabazeri

کاربر
2011-09-30
46
128
کرمان
با سلام من هم همین مشکل دارم هنگام استارت کردن مادربرد ای سی pwmکه مربع شکل است کنار cpu داغ می کند شما هم چک ببین داغ می کند با تشکر

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
درود
اگر هنگام استفاده از کارت دیباگر لامپ ها یک لحظه خاموش و روشن می شوند
معمولا اشکال از فت ها و ترانزیستورهای آن می باشد.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
مادربرد ga-945cgm-s2 پس از سوئیچ کردن کارت دیباگر یک لحظه روشن و خاموش می شه بایوس هم آپدیت شده قطع یا وصل بودن کابل 4 پین هم تأثیری نداره، فقط وقتی که سی پی یو روش نباشه مادربرد روشن می مونه اما با گذاشتن سی پی یو بازم همین مشکل رو داره، در ضمن جای سی پی یو، امیلاتور بهم بزارم فرقی نمی کنه. فت های اطراف سی پی یو همگی چک شدند و سالمند لطفا اگه می شه راهنمایی کنید.
با تشکر

دوست عزیز بهتر هست المانهای مدار بوت از جمله مهمترین انها ایسی I/O چک شوند

با تشکر

anzal

کاربر
2013-07-13
32
47
با سلام جناب mostafa اگه مشکلت حل شد راه حلش بگو تا ما هم یاد بگیریم.چون منم تازگی با همین مشکل روبرو شدم و هنوز جواب نگرفتم.ایا i/o رو عوض کردی یا ic کنار چیپ جنوبی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behroozxl
بالا