آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: از کار افتادن LAN بعد از پروگرام بایوس در مادربرد ایسوس مدل P5P41T LE

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ENASAP

کاربر
2010-03-17
45
214
1خواهش میکنم کاری نکردم منم تاسه چهار روز پیش این قضیه رو فهمیدم که این مشکل پیش اومده بود درست شد اینم بگم ولی فرقی نداره وقتی فایل جدید باشه هم اپدیت میشه هم پروگرام بقولی قرار فایل جدیدی به بایوس بدیم دیگه ..من منظورتون اون بالا گرفته بودم.
2خداروشکر که درست شد
3من تازه کارم دعا کنید سریعتر یاد بگیرم اخه پیش دوستم دارم یاد میگیرم که بیشتر بتونم بهتون کمک کنم اگه خدابخواد
ودراخر
موفق سلامت باشید

سئوال من هم همینه اگه فرقی بین آپدیت و پروگرام بایوس نباشه پس چرا این مشکل بوجود اومده؟؟
این مادربرد به لطف و همکاری همه دوستان درست شد.
ولی:
چون این مشکل رو من تو چندین مورد داشتم یک تاپیک جدا براش باز کردم. از همه ی اساتید و دوستان خواهش می کنم بحث اصلی درباره ی این موضوع رو تو این تاپیک ادامه بدهند:
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=40732&p=215605#post215605

آخرین ویرایش:

arash136611

کاربر vip
کاربر
2012-02-17
48
32
از همکار عزیزی که این تاپک رو راه اندازی کرده نهایت تشکر دارم
رو تعداد 50 تا مادربرد p5gc-mx/1333 و p5kpl خرید کرده بودم که بنا به عادت همیشگی بعد تست مادربرد همه بایوس هارو با پروگرامر آپدیت کردم . بعد به مدت طولانی مشتری افتاد خواستم بفروشم ! از اونجایی که بعضا کارت لن یا صدا مادربرد کار نمیکرد تصمیم گرفتم ویندوز نصب کنم تا تست شده تحویل بدم که دیدم لن مادربرد همش تعطیل !!!! با هزار بدبختی مادربرد دیگه دادم به مشتری و روی یکیش کار کردم و حدسم این شد که چیپ جنوبی همش سوخته ! بعد چند ماه شانسی دنبال یه ایراد در مورد بایوس p5b میگشتم که پست مفید شمارو پیدا کردم ! 50 تا مادربرد منم انشالا به کار میفته !

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
تاپیک قدیمی اپ بشه = اخطار
تاپیک قفل میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا