آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویرندادن dv6-2005ev

jac

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-20
490
1,733
سلام
لپ تاپ hpبا مدل فوق روشن میشه اما تصویر نداره(با مانیتور خارجی هم تصویر نداره)ال ای دی ها و فن روشن میشن
ضمنا بدون رم هم بوق نمیزنه

alimos

کاربر
2011-08-06
1
2
دوست عزیز معمولا در کامپیوتر ها وقتی رم رو در میاری و بوق نمیزنه یعنی مادربورد شما مشکل داره

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
لپ تاپ hpبا مدل فوق روشن میشه اما تصویر نداره(با مانیتور خارجی هم تصویر نداره)ال ای دی ها و فن روشن میشن
ضمنا بدون رم هم بوق نمیزنه

دوست عزیز ابتدا بایوس را اپدیت کنید و اگر جواب نداد احتمالا چیپ گرافیک شما مشکل دارد

با تشکر

jac

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-20
490
1,733
اگه فایل بایوس را دارید بی زحمت بذارید

shahinstar

کاربر
2013-02-19
3
0
منم مشکل مشابه دارم دقیقا با همین مدل حدود 5 ساله داره کار میکنه . خیلی هم عالی بوده یه بار که بستمش تا هایبرنت بشه دفعه بعد که بازش کردم روشن شد ولی تصویر نداد به صورتی که کامل روشن میشد ولی مشخص بود که بوت نشده و کلید ها چراغ های مربوط به خودشونو روشن و خاموش نمیکردن.
چندین بار خاموش روشن کردم تا اینکه روی ال ای دی های کپس لاک و نام لاک کد های خطای اچ پی اومد .. کد شماره 2 بود که به معنی خطای بایاس بود . باطری رو در آوردم کابل برق رو هم کشیدم کلید پاور رو نگه داشتم تا مستر ریست شد بازم روشن کردم نشد . خلاصه اونقدر روشن خاموش کردم تا روشن شد و بالا اومد .
حالا هر بار که خاموش میکنم باید باطری رو جدا کنم اونقدر خاموش روشن کنم تا یه بار بالا بیاد.
سایت اچ پی گفته بود بایاس رو آپدیت کنم . کردم ولی بازم همون مشکلو داره .چیزی که منو گیج کرده اینه که تو این خاموش روشن کردن ها یه بار داره کد ارور بایاس میده یه بار هیچ اروری نمیده انگار چیپ گرافیک لوزکانکشن داره و از همه گیج کننده تر که در نهایت روشن میشه و من الان دارم باهاش تایپ میکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید ضمنا کاملا بازش کردم و دوباره جمعش کردم فرقی نکرد.

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد لحیم سردی دارد اگه یه هیتر کامل درست بزنی به احتمال زیاد درست میشه.

بالا