آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نجرخیدن دی وی دی در dvd-rw pioner

amir 2005

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-10-30
523
2,979
باسلام
دوست عزیزشمالطفا"اول ازهمه قوانین سایت رامطالعه کنیدبعدا" پست ارسال کنیددرضمن درموردایراددستگاه وکارهای انجام شده کمی توضیح بدیدکه بقیه دوستان بتوانندشماراراهنمایی بکنندموفق باشید

dtdm

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-08-07
269
722
تهران
www.puzel.ir
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
---------------------------------------------------------
این تا اینجا و اما در پاسخ به دوستانی که به نحوه پست گذاشتن یعنی همین پست ایراد دارند .
باید بگویم منظور من از چه کنم این است که من در زیمنه دی وی دی رایتر چیزی نمی دانم به همین دلیل چیزی نگفتم چون نه می دونستم کجا هارو ولتاژ بگیرم و نه چیز دیگری حالا وقتی نمی دونم چه توضیحی بدهم با زم به مرام اقای Zirnevis که این موضوع را درک کرن و من هم حالا جواب اقای Zirnevis می دهم عزیز ای سی زیاد داغ نمی کند ،و نور هم دارد و لحیم سردی هم گرفتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,115
سلام
خوب توضییحات شما برای توجیه پستتان کافی است به نظر شما آیا هر کسی برای کارش توجیهی ندارد؟
بگذریم.
شما موتور لودینگ را برسی کنید.ولتاژی که برای موتور می آید؟

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
و اما دی وی دی رایتر های پایونر با اینکه نگفتید پایونر معمولی هستش یا سری لنز ژاپنی
پایونر یک دی وی دی رایتر مزخرف به تمام معنا هستش
با اینکه نگفتید که وقتی سی دی رو میذارید اصلا چرخ نمیزنه و یا یک چند تا چرخ میزنه بعد می ایسته ؟
نگفتید که ایا اپتیک تو ریل حرکت داره ؟ نور قرمز داره ؟
نگفتید که در گذاشتن سی دی چه عکس العملی داره و فقط دی وی دی رو امتحان کردید
عیب های رایج پایونر که خیلی هاشون رو زنده کردم
تعویض اپتیک
تعویض فلت
تعویض ایسی کنار سی پی یو که با R2A3 میشه و چند نمونه داشتم که با تعویض ایسی بایوس راه افتاد
پاور حتما عوض بکن
به برد ضربه وارد بکن ببین عکس العملی نشون نمیده ( کاری به لحیم سردی نداشته باش وفقط با انشگت ضربه وارد بکن )
چنین دی وی دی رایتر هایی چون واقعا قطعات بدی داره
اگه باز درستش کردی زیاد دوام نمیاره و مرجوع میشه
بردش رو عوض کن

آخرین ویرایش:
بالا