آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: آدرس ناخواسته در اینترنت اکسپلورر

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
با سلام خدمت دوستان یه مشکلی پیدا شده . در اینترنت اکسپلور که یه ادرس مزاحم پیدا شده تا بروزر رو باز میکنم این ادرس میاد که در زیر میبینید. همه کوکی ها رو پاک کردم ریست کردم با سیکلنر هم همه رو پاک کردم از regedit هم پیداش کردم و پاک کردم باز فایده نداشت کسی میتونه راه حلی بده . مثلا چطور تعریفش برای انتی ویرس تعریفش کرد (نورتون) یا راه دیگه . ممنون

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : در اینترنت اکسپلور

سلام
عنوانتون خیلی ناقص هست لطفا عنوانتون ور ویرایش کنید و مثلا بنویسد باز شدن آدر ناخواسته در اینترنت اکسپلورر. این رو مثال زدم همیشه عنوان مناسب باید انتخاب کنید.

در مورد مشکلتون من عکسی یا لینکی نمیبینم که گذاشته باشید... تو قسمت addons اینترنت اکسپلورر برید شاید اونجا چیزی نصب شده. اگر اینطوره حذفش کنید.

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666

با تشکر . من کلی نوشتم مشکل در اینترنت اکسپلور. همه رو پاک کردم فایده نداشت

پیوست‌ها

• 10.2 کیلوبایت بازدیدها: 92

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)

البته این روش برای ورژن 9 این مرورگر استفاده میشه
روش کار:
- مرورگر اینترنت اکسپلورر را باز کنید.
- روی شکلک چرخ دنده که در قسمت بالا و سمت راست پنجره اینترنت اکسپلورر قرار دارد کلیک کرده و به منوی Safety و سپس Tracking protection بروید .

19.jpg

- در پنجره جدید به به قسمت Tracking protection بروید . حالا روی لینک Get a tracking protection list online کلیک کنید .

20.jpg

- اکنون صفحه ای باز خواهد شد که تعدادی رابط ضد تبلیغات در آنجا وجود دارند . شما می توانید هر کدام از رابط ها را با کلیک بر روی دکمه Add به اینترنت اکسپلورر اضافه کنید . یکی از بهترین رابط ها که از افزونه Adblock plus برای مسدود کردن تبلیغات استفاده می کند، Easy List Standard نام دارد. با کلیک روی دکمه Add مقابل نام این رابط، آن را به مرورگر خود اضافه کنید. دانلود و اضافه شدن رابط ها حداکثر چند دقیقه طول خواهد کشید.

21.jpg

از این پس اکثر سایت ها را بدون تبلیغات مزاحم خواهید دید. این کار هر چند باعث خلوت شدن صفحه وب و بارگزاری سریع تر آن میشود، اما ممکن است تبلیغی که دیدن آن میتوانست مورد پسند شما باشد را نیز از دست بدهید!

این دو تصویر را با هم مقایسه کنید:

22.jpg
23.jpg

همانطور که مشاهده میکنید در تصویر دوم که بعد از بلوکه کردن تبلیغات گرفته شده، آگهی وسط صفحه حذف شده است.

اگر شما از مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده میکنید، میتوانید از افزونه ای به اسم Adblock plus برای بلوکه کردن تبلیغات استفاده کنید.

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666

اینم بگم یه افزون نصب کردم . و بعد پاک کردم اینجور شد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

at950

کاربر
2013-06-10
40
102
شهرری-تهران

درود.
به احتمال زیاد شما نرم افزازی رو نصب کردین که در هنگام ستاپش این آپشنم که برای اینترنت اکپلورر هست رو به همراه برنامه اصلی نصب کردین.
بعضی از نرم افزارها افزونه هایی به منظور تبلیغات و غیره برای انواع مرورگرها همراه خودشون دارن.
شما میتوننین از داخل کنترل پنل ویندوزتون این افزونه رو پیدا کنید و ریمووش کنید.
به احتمال قوی مشکلتون حل میشه.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)

راهنمایی استاد یوسفی هم رو چک کنید.
با تشکر.

خواهش میکنم بنده دانش ناچیزمو به دوستان انتقال میدم

دوست خوبم شما چک کنید اگر نشد روش دیگه ای هست

مخلص شما دوستان هستم . قدر این سایتو بدونید

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666

میشه بیشتر توضیح بدید چطور تو کنترل پنل پیداش کرد . متاسفانه اون روش هم رفتم فایده نداشت

آخرین ویرایش:
بالا