آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هنگ و فقط نمایش لوگو در مادربرد گیگابایت مدل GA-P41T-D3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ENASAP

کاربر
2010-03-17
45
214
مادربرد فوق روشن میشه و تصویر هم میاد ولی همون ابتدا که لوگوی گیابایت میاد همون جا می مونه و هنگ میکنه! نه داخل بایوس میره و ... هیچ کار دیگه ای نمی کنه.
دیباگر کد 26 رو نشون می ده.
بایوس هر دو تاش پروگرام شد. با پاور و رم و سی پی یو و گرافیک دیگه هم تست شد ولی فرقی نکرد.

ENASAP

کاربر
2010-03-17
45
214
دوست عزیز شما سوکت های کیس مثل یو اس بی جلو کیس و سوکت صدای جلو کیس رو قعط کنید ببینید جواب میده
ضمن تشکر

مادربرد بیرون از کیس هست و به جزء کی برد و ماوس (که آنها هم با سیستم دیگری تست شده اند) هیچ چیزی به پورتهای اون وصل نیست.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام این مشکل تو ایسوس زیاد داشتم که با پروگرام بایک ورژن قبلش تغیرجامپر تعویض هارد حل میشد شما این کارهارو انجام بده وببین وقتی هنگ می کنه کدوم قطعه زیاد داغ می کنه مخصوصا چیپ ها

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام این مشکل تو ایسوس زیاد داشتم که با پروگرام بایک ورژن قبلش تغیرجامپر تعویض هارد حل میشد شما این کارهارو انجام بده وببین وقتی هنگ می کنه کدوم قطعه زیاد داغ می کنه مخصوصا چیپ ها

ENASAP

کاربر
2010-03-17
45
214
ضمن تشکر. دمای چیپ ها به نظر من که طبیعی هست. با بایوس ورژن قدیمی تر هم تست می کنم.
منظورتون از تغییر جامپر چیه؟ اگه منظورتون جامپر کلر سیموس هست که اینکار رو بارها انجام دادم در غیر اینصورت که جامپر دیگه ایی روی این مادربرد ندیدم!
در مورد تعویض هارد هم: به جزء سی.پی.یو، رم، گرافیک و پاور چیز دیگه ایی به این مادربرد وصل نیست. همون اول که لوگو رو نمایش میده حتی تو بایوس هم نمیره!

آخرین ویرایش:

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
وقتی مادربرد به دستت رسید همین مشکل رو داشت ؟
یا وقتی بایوس رو پروگرام کردی این مشکل به وجود اومد ؟
شما از بایوس قبلیش بکاپ گرفتید ؟

ENASAP

کاربر
2010-03-17
45
214
سلام
وقتی مادربرد به دستت رسید همین مشکل رو داشت ؟
یا وقتی بایوس رو پروگرام کردی این مشکل به وجود اومد ؟
شما از بایوس قبلیش بکاپ گرفتید ؟
بله از همون اول همین مشکل رو داشت. بک آپ از بایوس قبلی ش گرفته بودم همون رو دوباره هم پروگرام کردم ولی تغییری نداشت!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا