آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم شناخت رم در مادربرد الایت مدل mcp61m-m3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

م.کاظمی

کاربر
2013-05-10
23
41
کرج
با سلام خدمت همه اساتید محترم: مادربرد فوق رم رو نمیشناسه و دائما سه تا بوق مقطع میزنه. جند تا رم عوض کردم پاور عوض کردم سی پی یو عوض کردم و جای رم رو هم کاملا تمیز کردم و کد دیباگر هم 91 می باشد البته موقعی که پاور میکنم ال ای دی ریست روی دیباگر خیلی کم رنگ روشنه. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت همه اساتید محترم: مادربرد فوق رم رو نمیشناسه و دائما سه تا بوق مقطع میزنه. جند تا رم عوض کردم پاور عوض کردم سی پی یو عوض کردم و جای رم رو هم کاملا تمیز کردم و کد دیباگر هم 91 می باشد البته موقعی که پاور میکنم ال ای دی ریست روی دیباگر خیلی کم رنگ روشنه. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

دوست عزیز بایوس را پروگرام کنید و تنظیمات بایوس را به حالت کارخانه ای یا default دراورید

با تشکر

داوودجون

کاربر
2012-04-17
107
141
دوست عزیز بایوس را پروگرام کنید و تنظیمات بایوس را به حالت کارخانه ای یا default دراورید

با تشکر

سلام دوستان عزیز من هم همین مشکل و با دو تا مین بورد دارم خواستم تاپیک جدا بزنم دیدم همینجا حل نشده

من بایوس آپ کردم
مینو شستم
با رم های مختلف تست زدم
دیباگرم هم همون کد 91D3 میده

​اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام دوستان عزیز من هم همین مشکل و با دو تا مین بورد دارم خواستم تاپیک جدا بزنم دیدم همینجا حل نشده

من بایوس آپ کردم
مینو شستم
با رم های مختلف تست زدم
دیباگرم هم همون کد 91D3 میده

​اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

دوست گرامی بارها توسط من و دیگر همکاران گفته شده که در تاپیک های قدیمی مشکلتون رو مطرح نکنید . محبت کنید تاپیک جدید ایجاد کنید و مدل دقیق مادربرد را در عنوان بنویسید به همراه مشکل .
با تشکر
تاپیک قفل میشود .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا