آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در کپی کردن اطلاعات هارد دارای delay

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
هارد مذکور 500 سیگیت هست وقتی به لپ تاپ وصلش میکنم یه چند دقیقه طول میکشه تا درایوش بازش بشه و وقتی وارد یکی از پوشه ها میشم که اطلاعات رو کپی کنم وقتی راست کلیذ میزنم رو پوشه هنگ میکنه و باز نمیشه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
دوست عزیز
شما یک بار فریم وا رو اپدیت بکن
اگر درست نشد باید بسپاری به دستگاه Pc3000
اگه اطلاعاتش برات مهم نیست میتونی فرمت سطح پایین بزنی
ولی اون موقع بعدیم میدونم اطلاعات ریکاوری بشه

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
در تكميل فرمايشات پشتيبان قبل از استفاده از low level format هارد رو با نرم افزار hdd از طريق بوت تست كن ايشالا جواب ميگيري چندين مورد بوده كه با نرم فزار hdd درستش كردم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز چرا در بخش ریکاوری تاپیک زدید. مشکل شما مربوط به هارد هست و باید در بخش هارد پیام بزنید.
تاپیک شما منتقل شد.
در ضمن روی همه سیتمها همینطوره یا فقط روی لپ تاپ شما؟ چون ویروسها یا خرابی ویندوز و پورت یو اس بی لپ تاپ همه اینها میتونه تأثیر بگذاره.

اگر خیلی کند باشه ممکنه مشکل سخت افزاری هم داشته باشه. شما حالا کارهایی که دوستان گفتند بکنید. البته بعد ا زتست روی سیستمهای دیگر

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
اخه دوست من اطلاعاتش مهمه و یه جورایی مربوط به ریکاوری میشه روی همه سیستم ها همینطوره ولی طریق فریم ور زدن رو بلد نیستم.این نرم افزار hdd چکار میکنه؟

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,461
تهران
www.123parse.com
اخه دوست من اطلاعاتش مهمه و یه جورایی مربوط به ریکاوری میشه روی همه سیستم ها همینطوره ولی طریق فریم ور زدن رو بلد نیستم.این نرم افزار hdd چکار میکنه؟
این مشکلات مربوط به بدسکتوری هارد می باشد / اگر نیاز به اطلاعات دارید هارد را به مراکزریکاوری ببرید که دارای pc3000 یا SalvationData File Extractor باشند تا بتوانند اطلاعات هارد آسیب دیده را بیرون بکشند ودر غیر انصورت هر کاری بکنید اطلاعات هارد پاک می شود

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir99
بالا