آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست مشاوره در خصوص خرید لپ تاپ در حدود قیمت 1400

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
220
142
سلام
تا فردا صبح وقت دارم یه لپ تاپ خوب در حد 1400 انتخاب کنم.لطفا" راهنمایی بفرمائید.

این خصوصیات لپ تاپ خیلی برام مهمه:
1-محکم و با دوام بودنش.
2-صفحه اش براق نباشه.
3-اصلا" گرم نشه.
4-گرافیکش 1 گیگ کمتر نباشه.
5-هاردش 500 باشه .
6-پردازنده اش 2 هسته ای کمتر نباشه.
7-رمش 2 کمتر نباشه اگه 4 بشه که عالیه.
8-مصرف باطریش و خود باطریش خوب باشه.
9-صفحه کلیدش کامل باشه.
و ...

چنین چیزی وجود داره؟؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز تاپیک شما منتقل شد شما در بخش تعمیرات تایپک زده بودید. در مورد سوالتون باید عرض کنم که اگر می خواید اصلا گرم نشه نمیتونید لپ تاپ امکانات بالایی بخرید. به هر حال اونها که cpu قوی و مخصوصا گرافیک قوی دارند همشون داغ میکنند. و 90 درصد لپ تاپهای فعلی صفحه براق هستند اگر بخواین صفحه ات بگیرید دستتون یکم بسته میشه و تو محصولات شرکت msi دیدم بعضی مدلهاش زده صفحه مات.

هارد 500 کم نیست براتون؟ هاردهای فعلی همه 750 به بالا هستند. به نظر من روی هارد سعی کنید بیشتر بگیرید. باطریشون هم اکثرا بستگی به کارکرد لپ تاپ داره. شما اگر لپ تاپتون گرافیکش و cpu معمولی باشه و دستگاه جانبی usb هم زیاد بهش وصل نکنید 2 ساعتی میرن ولی اونها که گرافیک قوی دارند و lcd بزرگ و ... 40 دقیقه تا یکساعت بیشتر باطریشون نمیره.

شم اولی ببینید چه مدلی چیزهایی که شما می خواین توشه بعد در موردش بپرسید چون روی قیمت 1400 بیشتر لپ تاپ ساده هستند و زیاد امکانات ندارند

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
هزینه ای که میخوای بکنی با کانفیگی که مد نظرت هست منطقی هست؟واسه صفحه ی مات میتونی تو اچ پی هم بچرخی HP probook 4530-4540 ولی گرم میکنه.بازم پرس و جو کن یه شبه که نباید تصمیم بگیری.

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
220
142
با تشکر و عذرخواهی بدلیل اشتباه در ارسال مطلب

اگه فقط استحکام ، شارژ بلند مدت ، سرعت اجرای نرم افزارها و مات بودن صفحه نمایش برام مهم باشه چطور؟؟

کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mr.Zamani

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
من سری ThinkPad لنوو رو پیشنهاد میکنم به دلیل استحکامی که دارن صفحه ی مات هم هست ... سرعت بسنده به انتخاب شما و بودجه ای که دارین فرق میکنه که با چه کانفیگی بردارین ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
به نظر من هرچی میخری گارانتی ماد ایران بخر چون من تا حالا دوتا ال سی دی شکستم نمیدونم چرا مجانی واسم عوض کردن
خودمم نفهمیدم چی شد اما خیلی حال داد بهم

• Like

sattar62

کاربر
2010-02-02
60
192
NeverLand
همانطور که اشاره شد HP4540S عالیه.ولی مشکل قیمت اونه(حدود 2 میلیون برای Core i5)
پیشنهاد من سری 3 از تولیدات سامسونگiه.با وجود اینکه در بازار ایران زیاد شناخته شده نیست و اکثر فروشنده ها نظر خوبی در مورد این برند ندارند.اما من برای دوستانم چند بار گرفتم.مدل NP300.نمایشگر با روکش مات،صفحه کلید کامل و جزیره ای،تراک پد بزرگ،بدنه با کیفیت و غیر براق و مهمتر از همه قیمت پایین تر نسبت به رقبا.تنها عیبی که می تونم به اون بگیریم فقدان پورت USB3 است.مدلی با پردازشگر B960 یا B970 رو می تونی با قیمتی کمتر از یک و چهارصد بگیری.

• Like

sattar62

کاربر
2010-02-02
60
192
NeverLand
همانطور که اشاره شد HP4540S عالیه.ولی مشکل قیمت اونه(حدود 2 میلیون برای Core i5)
پیشنهاد من سری 3 از تولیدات سامسونگه.با وجود اینکه در بازار ایران زیاد شناخته شده نیست و اکثر فروشنده ها نظر خوبی در مورد این برند ندارند.اما من برای دوستانم چند بار گرفتم.مدل NP300.نمایشگر با روکش مات،صفحه کلید کامل و جزیره ای،تراک پد بزرگ،بدنه با کیفیت و غیر براق و مهمتر از همه قیمت پایین تر نسبت به رقبا.تنها عیبی که می تونم به اون بگیریم فقدان پورت USB3 است.مدلی با پردازشگر B960 یا B970 رو می تونی با قیمتی کمتر از یک و چهارصد بگیری.

بالا