آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: کسی با هیتر Atten آشنایی دارد ؟

RSMMM

کاربر
2013-06-12
228
513
40
اصفهان
220V-ATTEN-AT8586-2in1-Hot-Air-SMD-Rework-Soldering-Station-Desoldering-Station.jpg
با سلام خدمت دوستان گرامی
دوستان کسی با این مدل هیتر آشنایی دارد .
می گویند در چین مونتاژ می شود ولی اصلش متعلق به ایتالیا است . Atten 8586 با تکنولوژی جدید .
چون حجمش نسبت به بقیه مانند جرداک 952 یا کوئیک کمتر است .
به نظر شما دوستان این بهتر است یا جرداک 952 یا کوئیک 700 ؟
الان قیمتش را 320000 می گوید .
خواهشا دوستان نظر خودشان را اعلام فرمایند .
با تشکر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
مشاهده فایل‌پیوست 70381
با سلام خدمت دوستان گرامی
دوستان کسی با این مدل هیتر آشنایی دارد .
می گویند در چین مونتاژ می شود ولی اصلش متعلق به ایتالیا است . Atten 8586 با تکنولوژی جدید .
چون حجمش نسبت به بقیه مانند جرداک 952 یا کوئیک کمتر است .
به نظر شما دوستان این بهتر است یا جرداک 952 یا کوئیک 700 ؟
الان قیمتش را 320000 می گوید .
خواهشا دوستان نظر خودشان را اعلام فرمایند .
با تشکر

دوست عزیز از نظر من بهترین هیتر در بازار فعلا GORDAK 952 -C هست که تعمیرش راحته و قطعاتش مخصوصا المنت و دسته هیتر و هویه اش تو بازار فراوانه قیمتش هم نسبت به هیترهای دیگر کمتره من خودم ازش استفاده می کنم و خیلی راضی هم هستم و تا حالا خراب هم نشده اما هیتری که در بالا عکسش رو گذاشتی چینی و مزخرف هست و من خریدش اصلا توصیه نمی کنم چون معلوم نیست قطعات یدکی اش در بازار باشه یا نباشه هیتر گورداک الان تو بازار قیمتش 250 هزار تومان باید باشه ولی بهتره منتظر نظر بقیه دوستان نیز باشیم

با تشکر

RSMMM

کاربر
2013-06-12
228
513
40
اصفهان
با سلام
دوست عزیز این ها که در بازار است همه چینی هستند و ... .
این مدل جورداک 952 با 952 C چه فرقی می کند ؟
این مدل که C دارد چه فرقی با مدلی که C ندارد ، می کند ؟
از نظر شما این مدل قوی تر است برای برداشتن آی سی یا مدل کوئیک 700 ؟
اصلا این هیتر ها از لحاظ قدرت حرارت با یکدیگر فرق هم می کنند ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
بهتره یا QUICK 700 یا YAXUN 920 بخری 100% از گرداک بهتر هستن با همشون کار کردم . اما بهترینشون لیستر هست که پیدا نمیشه بعدش کوییک و بعدش یاکسون

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
سلام

کلا اینکه شما چه هیتری رو بخری بستگی به نوعه کاری که میخوای باش انجام بدی داره -- موبایل کامپیوتر یا کار دیگه . . . .

ببین کلا هیترا یا انالوگن یا دیجیتال که فرقشون تو روش اندازه گیری و نمایش دماشونه و آنالوگ ها هم خودشون و هم یدکیاشونم ارزونتر و هم دراز مدت بهتر کار میدن تا مدلای دیجیتال ( اون کوییک 700 و 952C و YX700 آنالوگن که من با هر سه شون کار کردم )

نکته ی دیگه ای که هست اینه که بعضی مدلا کمپرسور دارن که داخل دستگاه نصبه و از این مدلا برای موبایل بهتره استفاده بشه بخاطر یه سری مسائل

ویه سری دیگه مثه اینی که عکسشو گذاشتی فن دارن که یه سری ته دسته هیتره و یه سری جلوی دسته هستن که اونا خیلی بد دستن و کلا با یه آداپتور به برق وصل میشن و خلاص و خبری از قسمت دیگه ای نیست بیشتر برای تلویزیون کارا خوبه که سالی ماهی یه باز میخان باش کار کنن و جایی رو نگیره

اینی که عکسشو گذاشتی هم قطعاتش گیر میاد هم قابل تعمیره و منم با اینطور نمونه ای کار کردم و اتفاقا خیلیم فراونهه ولی به درد موبایل نمیخوره و برای کامپیوتر بهتر جواب میده

لون لیستر هم ماله این کارا نیست ولی بعضی از دوستان استفاده میکنن و پیش خودشونم راضین ولی نسبت به پولی که داری میدی نمی ارزه ( بعضی مدلاش مثه همون سشوار صنعتیه ولی با کیفیت بهتر و یه سریش مثه همون هیتریه که فنش جلوی دستشه - نیست در جهان نیست و راحتم گیر میاد فقط یکم گرونه اگه خواستی بگو تا آدرس نمایندگیشو برات پخ کنم )

من در حال حاضر از یه یاکسون yx700 و جورداک 952 دیجیتال و یه آنالوگ دارم که همون مدله C یه استفاده میکنم و تویه این 5 سال با مدلای زیادی هم کار کردم

توصیه من به شما اینه که به حرف کسی نمیخواد گوش بدی که چی خوبه و چی بد

شما برو بازار و یه گشتی بزن و قیمتا و مارکا رو بالا پایین کن و به نظر خودت اونی که برات مناسبتره رو بگیر اینطوری بهترین چیزیو که میشه رو تهیه میکنی و میتونی ازش لذت ببری چون تقریبا همشون لنگه همن و کپی همدیگه

چون با هر مدلی که یه مدت کار کنی به قلقش عادت میکنی و هرکه هم ازت بپرسه که چه مدلی بگیرم 100% همین مدلی که داری باش کار میکنی رو به عنوان بهترین مدل دنیا معرفی میکنی :32000000:

سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام 3 تا مدل خوب و کارکن اول هیتر [hide]کیوک 700 موتور سنگین(اصل) و دو نمونه دیجیتال یکی کیوک 706 که دیجیتاله و با برداشتن دسته اتوماتیک روشن میشه و باز ی مدل دیجیتال مارک best اگه پیدا بشه عالی هست.[/hide]

arash_hot

کاربر vip
کاربر
2007-07-17
80
179
40
با سلام.
گرداک 952 بگیر.
مدل C جدید تر از مدل بدون C هستش و من با دوتاش کار کردم فرقی ندیدم.
کوییک هم خوبه ولی خیلی داغ میکنه و بادشم زیاده.
به نظرم گرداک 952 هم رند بازاره و هم استاندارده یه جورایی.

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سلام برادر هیتر کویک واقعا خیلی خوبه اونم 700 البته موتور سنگینش من همکارم کویک داره خیلی هم راضی هست خودم هم باهاش کار کردم من خودم هم یاکسون دادم خدایش خدایش جای تعریف نباشه این یاکسون که من دارم خیلی مرده چه بلا های که بر سر این هیتر نیوردم من تا حالا که آخ نگفته خواستی خیالت راحت باشه یدونه یاکسون بگیر کویک خوبه گرداک هم خوبه ولی ولی به نظر من ظرافت عمل یاکسون رو ندارن چون چند بار باهاشون کار کردم احساس کردم خیلی زود قطعه رو میسوزونه از این مدل های جدیدش هم که شما عکشو بالا گذاشتی تازه اومده که برندش یاکسون هست دوستم تعمیرات موبایل داره و اونم خیلی از دستگاش راضی هست از این جدید ها هست خودش میگه خیلی باحاش کارای ظریف انجام میده مخصوصا درجه بادش که میگفت خیلی عالی هست که اگر بخوای کم کمش میکنی و اگر بخوای هم زیاد و دیگه قطعات ای ام دی رو پرت هم نمیکنه

RSMMM

کاربر
2013-06-12
228
513
40
اصفهان
با سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک عید سعید فطر .
ممنون و تشکر از شما دوستان به خاطر راهنمایی خوبتان .
متاسفانه دوستان خیلی دیر نکات را فرمودید . چون این مطلب و کمک از دوستان مربوط به 2 ماه پیش است .
من همان Atten 8586 را همان موقع خریدم .
باز هم ممنون از شما دوستان .

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
چطوره ازش راضی هستین به نظرم که بد نیاد داخل چند تا فرم روسی و خیلی ازش تعریف کرده بودن

بالا