آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

محل پرسش وپاسخ در باره ATM لطفا اگر سوال فنی دارید فقط در این صفحه مطرح بفرمایید

mehran1221

کاربر
2013-03-20
82
208
اصفهان-نصف جهان
با سلام
من دستگاه هیوسانگ دارم
دیروز مشتری که کارت زد صفحه 2 مانیتور NO SIGNAL شد
ریست کردم درست شد
1روز کار کرد
دوباره امروز مشتری که کارت زد یکدفعه NO SIGNAL شد
اینبار که ریست کردم دیگه سیستم بالا نیومد و ارور ATM CANT LOAD
باید چیکار کنم
ایا باید ایمیج جدید زده شود
در ضمن فایل ATMCONFIG الان هیچی داخلش نیست

hamid41677

کاربر
2013-09-12
1
0
سلام من یه خودپرداز راویس دارم که مدتی هست خود به خود کاست هاش قفل میکنه و به هیچ عنوان باز نمیشه اگه ممکنه راه نمایی کنید

pstbank

کاربر
2015-02-10
2
4
با سلام من یک خودپرداز راویس دارم دستگاه کارت خوان اون کارت رو نمیکشه داخل فکر می کنم از موتور اون باشه چون کارت رو یگیره ولی نمیکشه نوع کارت خوان اون ict35k لطفا راهنماییکنید متشکرم:numbness:

pstbank

کاربر
2015-02-10
2
4
اگه کاستها قفل شدن برو توی مای کامپیوتر دراو سی بعد پرو گرم فایل بعد فایل test بعد nmd test بعد تست کاست روبزن درست میشه

aliakbarch76

کاربر
2016-03-08
1
0
سلام.خسته نباشید.من یه مشکل با لپ تاپم دارم که از شرکت lenovo مدل z50هست. من همه ی کارای لازمو کردم و همه چیز درسته فقط به هیچ وجه نمیتونم دکمه ی خاموشو روشن کردن وای فایو پیدا کنم برای همین نمیتونم از اینترنت استفاده کنم.حتی کارایی که تو سایتای مختلف گفتن که مربوط به کلید airplain بودم انجام دادم و نشد.لطفا کمک کنید و اگه جوابو به جیمیلم ارسال کنید ممنون تر میشم

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
باسلام در همسایگی دفتر کارم شرکت صنعتی هست که از دستگاه atm بهره میبره متاسفانه به دلیل دوفاز شدن برق مجموع به لوازم زیادی اسیب رسیده از جمله atm از من خواستن دستگاهو تعمیر کنم.
دستگاهو باز کردم متوجه سوختن منبع تغذیه شدم که فعلا بخاطر دسترسی نداشتن از شارژر لبتاب بجای منبعش استفاده کردم و atm کار میکنه تا اینکه منبع فابریک خودشو بخرم
حالا سوال اینکه ولتاژ کاری و جریان مصرفی دقیق این دستگاه رو میخوام. و اینکه اگه با همون شارژر لبتابی بمونه مشکلی پیش میاد برای دستگاه یا خیر

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
جدا نگران نحوه ی فعالیت دوستان تو سایت شدم

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

بالا