آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نقشه مدار پاور سویچینگ 5 ولت 40 آمپر صنعتی

adnanmohseni

کاربر
2013-02-17
14
35
دوستان عزیز اگر کسی نقشه مدار این نوع پاور ها رو داره، خواهشا راهنمایی کنه.
با تشکر/

تکنوسیستم

کاربر
2014-02-12
2
4

vadipoor

کاربر
2013-11-27
5
4
سلام. منم نقشه پاور سویچینگ ۴۰ آمپر ۵ ولت رو میخام. کسی داره؟؟

vadipoor

کاربر
2013-11-27
5
4
داداش خودم نعمیرکارم.. ولی پاور سویچینگ روشن نمیشه برای عیب یابیش نیاز به نقشه ش دارم.
ت,ذیه ش سالمه. ولتاژ اولیه هم دارم. ولی خروجی نمیده...حتی ای سی pwm هم ولتاژ تغذیه بهش نمیرسه.
ترانزیستورها و دیودها هم چک شد همه سالمه...... خازنها همه سالم...حتی ای سی tl494 هم عوض کردم..فرقی نگرئ
اگه کسی نقشه این مدل =اور سویچینگ که برای تابلو led هست رو داره برام بزاره دانلود کگنم . ممنون...
پاور سویچینگ 5v 40 A

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
369
771
سلام. مقاومت‌های کم اهم نزدیک ترانزیستور های قدرت و دیودهای دوبل خروجی را تست کنید قطع نشده باشند. قلع سردی و اتصال ضعیف پایه قطعات به مدار چاپی هم چک شوند. سلامت فیوز و مدار چاپی مسی زیر برد در بخش گرم مدار را هم کنترل کنید.

پیشنهاد می کنم این ویدئوی آموزشی مهندس درویشی را ببینید. به احتمال زیاد مفید خواهد بود:
https://youtu.be/LcdFyk3sOxM

آخرین ویرایش:

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
23
سلام. مقاومت‌های کم اهم نزدیک ترانزیستور های قدرت و دیودهای دوبل خروجی را تست کنید قطع نشده باشند. قلع سردی و اتصال ضعیف پایه قطعات به مدار چاپی هم چک شوند. سلامت فیوز و مدار چاپی مسی زیر برد در بخش گرم مدار را هم کنترل کنید.

پیشنهاد می کنم این ویدئوی آموزشی مهندس درویشی را ببینید. به احتمال زیاد مفید خواهد بود:
https://youtu.be/LcdFyk3sOxM

سلام خسته نباشید دقیقن نظر منم همینه واقعن کار استاد درویشی عالی خدا حفظشون کنه که بی منت تجربشو در اختیار بقیه میزاره پشنهاد میکنم حتمن یه سر به پیچش بزن

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
با سلام اگه ای سی tl494ولتاژ ندارد پیشنهاد میکنم که دوتا خازن به ظرفیت 4.7میکرو فاراد را با خازن با کیفیت ولتاژ بالا تعویض کنید چونکه خیلی پیش آمده که ظرفیت این خازنها درست بوده اما esrشان از۴ اهم بیشتر بوده بخاطر همین کار نمی کرد که با تعویض حل شده

بالا