آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پیغام write fault error writing device lpt1

Ali-sa

کاربر
2011-09-20
2
2
با سلام به همه مدیرا و کاربرای سایت irantk
بنده یه مشکلی برام پیش اومده تو سیستمهای بانکی لطفا اگه میتونید بنده رو راهنمایی بکنید
برد یکی از پی سی هارو که به یه چاپگر اپسون 2180 وصل بود مجبور به تعویض شدم ولی نمیدونم چرا این چاپگر رو نمیشناسه تو ویندوز که تو قسمت پرینترا ادش میکنم اد میشه ولی وقتی میخوام تست پیج ویندوز بگیرم ازش یه پیغامی میده و یه علامت سوال قرمز رنگ میاره و میگه شناسایی نشده و من گفتم اهتمالا ویندوز ایراد داره که گفتم برم تو داس یا سیستم nc چاپ بگیرم ببینم اوکیه یا نه و قتی میرم از اونجا چاپ بگیرم این پیغام رو میده
write fault error writing device lpt1
(لازم به ذکره که چاپگر و کابل دیتاش هم عوض شد ولی بازم همین ارورو میده)
لطفا اگه اطلاعاتی از این پیغام دارین بندرو راهنمایی بکنید ممنون

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوست عزیز
این خطا هر چی باشه مربوط به چاپگره
چاپگر رو سر یک سیستم دیگه تست بکنید
امکان داره چاپگر خاموش باشه
امکان داره کاغد نداشته باشه
امکان داره کاغذ گیر کرده باشه
امکان داره اتصالات خوب و محکم نباشن
هر چی باشه از چاپگر هستش

Ali-sa

کاربر
2011-09-20
2
2
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی دوست عزیز ولی اگه توجه کنید من گفتم که چاپگر دیگه ای رو هم اوردم نصبش کردم ولی همون خطارو میده حتی همون چا÷گر که تو سیستم مورد نظر چاپ نمیداد با کابل دیتاش بردم به یه باجه دیگه نصبش کردم اونجا چاپ رو گرفتم ازش؟!
به نظرتون میشه از آی سی io یا پورت پارالل همون lpt باشه؟!

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,528
64,694
گلستان
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی دوست عزیز ولی اگه توجه کنید من گفتم که چاپگر دیگه ای رو هم اوردم نصبش کردم ولی همون خطارو میده حتی همون چا÷گر که تو سیستم مورد نظر چاپ نمیداد با کابل دیتاش بردم به یه باجه دیگه نصبش کردم اونجا چاپ رو گرفتم ازش؟!
به نظرتون میشه از آی سی io یا پورت پارالل همون lpt باشه؟!
سلام دوست عزيز عنوان تاپيك رو تصصيح كنيد تا در بخش چاپگر توضيح دهم تا رفع عيب كنيد

بالا