آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نقشه تلفن بیسیم پاناسونیک مدل kx-tc1710b

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
خوب باهزار بدبختی نقشه ی شماتیک 1740 رو دانلود کردم که شبیه همین مدله و ولتاژورودی آی سی اصلی رو تو نقشه VCC 5.2 و در یه جهت 5.3
هستش ولی با ولتاژگیری که از مدار کردم همه جهت 4.6 و 4.7 رو نشون میداد و یه جهت هم 4.1 که برگشتم به المان های قبل پین آی سی که متوجه شدم ولتاژ از 4
دیود SMD تامین میشه که قبل این دیود ها ولتاژ 5.3 و 5.2 وجود داره ولی بعد این دیودها ولتاژ 4.6 و 4.7 میده که با کادر قرمز مشخص کردم در تصویر دیودهاروحالا نمیدونم با تعویض این دیودها مشکل حل میشه ....

و یه صدای فش فش ار اسپیکر گوشی میاد وقتی آداپتور رو وصل میکنم ...ولتاژ دو سر سیم مثبت و منفی اسپیکر هم 2.19 هستش در
صورتی که باید 860 میلی ولت باشه با توجه به نقشه ...
ممنون میشم اساتید کمک کنن....

مشاهده فایل‌پیوست 69357

پیوست‌ها

• 162.4 کیلوبایت بازدیدها: 161
آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوست عزیز دلیل افت ولتاژ ممکنه معیوب بودن آی سی اصلی باشه که داره جریان اضافی مصرف میکنه.
تست کن وقتی آداپتور به تلفن متصل هست قطعه ایی داغ میکنه یا نه؟

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
آی سی آصلی یه کم داغ میکنه ... و ای سی رگولاتور که اون باید داغ کنه ....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما رگولاتور اس ام دی ویا زنر 5 ولتی در این مسیر را تست کنید واگر امکان دارد ورودی 5ولت به پایه ای سی سی پی یو را از مدار ازاد کرده واندازه گیری کنید شاید ولتاژ تا قبل از تغذیه سی پی یو افت کند بررسی ونتیجه را اعلام کنید

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
شما رگولاتور اس ام دی ویا زنر 5 ولتی در این مسیر را تست کنید واگر امکان دارد ورودی 5ولت به پایه ای سی سی پی یو را از مدار ازاد کرده واندازه گیری کنید شاید ولتاژ تا قبل از تغذیه سی پی یو افت کند بررسی ونتیجه را اعلام کنید
رگولاتور کنار جک ورودی آداپتور ولتاژ 9 آداپتور رو میگیره و ولتاژ6 رو خروجی میده سالمه پس
دیود های زنر رو هم چک کردم کدوم دیود منظورتونه ولتاژ تا قبل از این دیودها یی که تو تصویر مشخص کردم 5.3 هستش

آخرین ویرایش:

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
پین 75 سی پی یو اصلا ولتاژ ندازه با ردیابی مسیر باز به همون دیودها برخورد کردم ولی نیمدونم چرا باز ولتاژ نداره این پین درصورتی که همون 4.1 رو باید داشته باشه حس میکنم ولتاژ تغذیه سی پی یو تامین نمیشه گوشی با یک ماشین لباسشویی تو یک سرایه برق بوده بعد از روشن شدن ابگرمکن ماشین لباس شویی اداپتور گوشی اب شده از اون بعد اینطوری شده...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sasan.h

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
با توجه به نقشه تمامی ولتاژهای پین های سی پی یو تامین میشه ولی هیچ عملی انجام نمیده . . .
Supply.jpg
آی سی سی پی یو معیوبه از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟

بالا