آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

اضافه كردن عكس (لوگو) در صفحه اول كامپيوتر -

sonic2

کاربر
2012-08-16
169
458
سلام
اگه كامپيوتر هاي اي ماشين E-machine رو ديده باشيد يا داشته باشيد:
وقتي كامپيوتر رو روشن مي كنيم قبل از اينكه شروع به هر كاري بكنه لوگوي اي ماشين مي ياد و بعد از اون سيستم شروع به شناختن قطعات و .... مي كنه.

اين كار براي بقيه كامپيوتر ها هم قابل اجرا هست كه بر روی صفحه ی اولیه عکس یا لوگو بگذاریم؟؟؟
اگه مي شه راهش چيه؟

ممنون از راهنمايي شما.

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
با سلام من چند بار این کار روی مادربرد ASUS انجام دادم یک برنامه توی CD راه انداز داره که logo دلخواه رو که یک عکس با اندازه مناسب باید باشه رو انتخاب می کنید که این برنامه بایوس رو آپ دیت میکنه ولوگوی جدید رو هم بر روی صفحه اول قرار میده .
برای سایر مادربردها امتحان نکردم اگر خواستید برنا مشو آپلودمیکنم.
موفق باشید

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
در مورد تشکر شوخی کردم .
من خودم اکثر پستها رو تشکر می زنم ودوست دارم از کسی که وقت میگذاره و جوابمو میده حداقل یه تشکر کنم.
اگه اینطوره که شما باید اساتیدی روهم که فایلی رو مخفی میکنند تا وقتی تشکر نکردید باز نمیشه رو توبیخ کنید.
:khandehhhh:

g.power

کاربر
2010-10-05
39
134
سلام دوست عزیز میتونی برنامه ها رو از داخل سی دی راه انداز مادر بردها برداری
برای همه مادر بردها موجود هست.
فقط نکته اینه که عکس مورد نظر باید دارای یک خصوصیات خاص باشه.
**در ضمن من روی بایوس های شرکت p-m-c برای مین گیگا دچار مشکل شدم.چون داری قابلیت پایینیه**

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام.کاری ارزش داره که در راه رضای خدا باشه.کاری که میخوای برای کسی انجام بدی و انتظار تشکر یا هرچی داشته باشی ارزش نداره.هر کاری که بخاطر رضای خدا نباشه بی ارزشه.

نمیخوام بحث به بی راهه بره و برای همین این چند پست رو بعد حذف میکنم. ولی علی جان کسی که برای دیگری وقت میگذاره حالا اگر در راه رضای خدا انجام داد ثوابشم میبره ولی به هر حال وقت گذاشته و فرد مقابل نه تنها نشانه ادب و احترام هست که تشکر کنه بلکه وظیفشه که تشکر کنه.
اصلا فرهنگ ایرانی به ما همیشه این رو نشون میده که اگر در ازای پول هم کسی برات کاری کرد ازش تشکر کنه. چه برسه به رایگان.
به هر حال ایشون هم درست نیست تو پست این و بنویسه (که میگن شوخی کردم) اما بعضی کاربرها فکر میکنن طرف وظیفش بوده.
رضای خدا به جای خودش تشکر از کسی که زحمت کشیده هم به جای خود.
لطفا دوستان این بحث و ادامه ندید که تاپیک از موضوع اصلی خارج میشه من بعد از دیدن دوستان چند پست نامربوط رو حذف میکنم.

بالا