آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تبریک به جناب آقای نوروزی مدیر جدید بخش تلویزیونها

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
به به جناب اقای نوروزی گل
صمیمانه مدیریت شما را به شما و دیگر دوستان زحمت کش در انجمن تبریک میگویم امیدوارم که با انتخاب شایسته و بجای شما از مطالب و راهنماییهای شما بهرمند شویم با تشکر
(مسعود)

REZA164690

مدیر بخش تلویزیون های crt
مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران
سلام ودرود خدمت تمامي دوستان كه بااحساسات مثبت بهم انرژي داديد وازهمه شما بزرگواران سپاس گزاري ميكنم كه منو لايق چنين مسئوليتي دانستيد كه بتوانم يه خدمت كوچك براي اين انجمن جهاني داشته باشم وازخداوند ميخوام كه زيربناي اين مسئوليت خدمت باشه بتوانم خدمتي كرده باشم .

mforoghy

کاربر
2013-05-17
2
0
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدون پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

mforoghy

کاربر
2013-05-17
2
0
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدون پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

حمید فرهادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-14
910
15,941
KERMANSHAH
با سلام خدمت دوستان
با تشکر پیشاپیش

سلام , دوست عزیز در انجمن مربوط به تعمیرات LCD جواب سوال را خواهید گرفت . در این تاپیک فقط میتونی به جناب نوروزی تبریک بگید . موفق باشید

بالا