آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموش نشدن کامپیوتر در asus p5kpl se

dodvaod

کاربر
2012-08-12
12
31
پاسخ : خاموش نشدن کامپیوتر

خوشحالم که به نتیجه رسیدی
و احسنت به اقای نکویی
خب دوست عزیز این کارت HD چی چی هست ؟

سلام دوستان.کپجر دوربین فیلم برداریه.

dodvaod

کاربر
2012-08-12
12
31

معمولا در این موارد ایراد از خیلی قطعات میتونه باشه. حالا دیدین با کاری که من گفتم همون اول بار متوجه مشکلتون میشدید؟ اما شما هنوز انجام نداده نوشتید کلید مشکلی نداره در حالی من تستی که گفتم انجام بدید مربوط به مشکلات تمام قطعات میشد نه فقط کلید. سعی کنید پاسخ هایی که بهتون داده میشه دقیق عمل کنید و بعد نتیجه رو اعلام کنید تا بشه بهتر راهنماییتون کرد.
با تشکر
بله حق با شماست اما من با راهنمایی شما به نتیجه رسیدم .تشکر هم کردم.فقط خواستم بگم از کدام قسمت بوده.بازم ممنونم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران

خواهش میکنم :) منظورم نبود از من تشکر کنید ولی گاهی پیش میاد راهنمایی میکنیم کاربر دقیق کاری که میگیم انجام نمیده و پروسه طولانی تر میشه.
به هر حال خدا رو شکر مشکلتون حل شده و امیدوارم منبعد هم همینگونه باشه براتون

arash_hot

کاربر vip
کاربر
2007-07-17
80
179
40

با سلام.
99 درصد این مشکل (صفحه مرگ)به دلیل نقص در رم سیستم هستش.با رم دیگه تست کنید.اسلات رم دو تمیز کنید.بایوس رو لود دیفالت کنید.
نتیجه رو اعلام کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fakoor86

dodvaod

کاربر
2012-08-12
12
31

با سلام.
99 درصد این مشکل (صفحه مرگ)به دلیل نقص در رم سیستم هستش.با رم دیگه تست کنید.اسلات رم دو تمیز کنید.بایوس رو لود دیفالت کنید.
نتیجه رو اعلام کنید.
​دوست عزیز مشکل حل شده.

antypanty

کاربر
2012-11-05
85
74
41
گنبد کاووس
www.fazelpc.ir

سلام به همه عزیزان . چند روز پیش یه مادربرد گیگا برام اومده بود که وقتی دکمه پاور پشت کیس رو می زدی سیستم خود به خود روشن می شد. این مشکلش رو با تنظیم بایوس حل کردم . مشکل دیگش این بود که وقتی توی ویندوز سیستم رو شاتداون میکردی سیستم ریست میشد . اول با تعویض رم امتحان کردم جواب نداد. بعد با تعویض پاور تست کردم جواب نداد . کارت های pci اضافی رو برداشتم بازم جواب نداد . هارد رو تست کردم مشکلی نبود . گرافیک رو که عوض کردم مشکلش حل شد . ظاهر گرافیک سالم بود فقط یکی از خازناش ظاهرش فرق میکرد و معلوم بود که مال خودش نیست و جای یکی از خازن ها هم خالی بود. گرافیکش ایسوس مدل EN6200TC512 با ظرفیت 256 مگ بود. اتفاقا یکی دیگه از همونا داشتم با هم مقایسه کردم دیدم که اون خازنی که روی گرافیک معیوبه 16v/210uf هستش و در گرافیک سالم دو تا خازن 16v/470uf قرار داره (به جای اون خازن و در جای خالی) . خازن اشتباه رو برداشتم و دو تا خازن با اون مشخصات گذاشتم و مشکلش حل شد . تو عکس هم معلومه دیگه ؟ گرافیک بالایی مشکل داره است .

پیوست‌ها

• 51.8 کیلوبایت بازدیدها: 65

antypanty

کاربر
2012-11-05
85
74
41
گنبد کاووس
www.fazelpc.ir
سلام متاسفانه يك مشكلي هستش. گرافيكي كه درست شده بود بعد از چند روز برگت و تصوير موجي شكل شده بود. نويز خفني رش داشت . كلا گرافيك رو براش عوض كردم و رفت. ظاهرا ور

بالا