آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار فلزیاب کتاب محمود بخت آور(جلد 4)

miladmd

کاربر
2011-11-08
12
58
میشه با حظف کریستال و استفاده از نوسان ساز خارجی قابل تنظیم مثلا555 با کم و زیاد کردن فرکانس حساسیت رو زیاد کرد .مقاومتی که با لوپ سری شده هم تاثیر داره جوری برش دارین که به tr2فشار نیاد.من با این همه ادعا در حد اسپایدر من المپیک تیم ملی پدر فلزیاب و... نهایتش 80 سانت یه سینی 30در 30 روزدم باهاش .نمیدونم اساتید چطور تونستن تا3 متر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED365

کاربر
2015-01-05
4
6
سلام.لطف میکنید مدار اصلی رو برای من بفرستید.با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

mehran101

کاربر
2017-02-25
75
107
سلام
تقریبا تمام فلزیابهای اینترنتی مدارات قابلی اند.ولی تنظیم آنها با سیم پیچ و دانستن لم و علت عملکرد خوبشان معمولا کاملا پوشیده است خصوصا مدارات میکرویی که سورس برنامه شان نیست و این قابلیت را در نرم افزار نمی گنجانند. برای یک متر مدار فلزجو را گزینه خوب می بینم.

mobin-kurd

کاربر
2020-05-31
4
2
26
مدارچاپی را بانقشه مدار بررسی کن چون مدارچاپی ناقصه
باتشکر

سلام خسته نباشی برادر گرامی من ۶ سال پیش ساختم واقعا کار میکرد که یکی از دوستان خواست و بهشون هدیه دادم امسال درست سه بار پشت سر هم درست کردم کار نکرد توش موندم همه چیشم تست کردم دقیق دقیق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amirhadi5

asad39

کاربر
2012-01-27
46
76
منبع اصلی مدار مطرح شده در کتاب بخت آور در نشریه الکترونیک every day electronics و به قلم استوارت چاپ شده اما بعدا دوستانی متوجه اشتباهات در جایگزینی 2 ترانزسیتور شدند و اصلاح شده آن را در یکی از تالارها گذاشتند. اما مشکل اصلی فعلا و در شرایط تحریم و کرونا نبود برخی قطعات است. مثل آی سی اورجینال TLC555 و کریستال کوارتز و دیود است که من از ساخت آن صرغف نظر کردم. نیوکیت یک کیت از شرکت اکسیژن داشت می فروخت و الان نداره بنام PI100 که نیاز به ولوم نداشت و فول اتوماتیک بود و در مدارش دوتا اوپتو کوپلر و یک 4066 و دوتا آی سی دیگه داره . کلیپ اش را هم یه جایی دیدم. نظرم را جلب کرد. میخوام مدار اونو پیدا کنم. ولی هنوز موفق نشدم. نمی خوام مدار پروگرامر داشته باشه.

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208
سلام همکاران و دوستان.ممنون میشم فایلهای پی دی اف برام ارسال بشن.نمیدونم چرا وارد صفحه دانلود نمیشه و اصلا صفحه ش نمیاد.سپاسگزار از دوستان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amirhadi5

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208
دوستان فایل پی دی اف یک فلزیاب بدون میکرو رو میخواستم

آخرین ویرایش:

mohammadjana

کاربر
2021-11-14
63
31
سلام خدمت دوستان خواهشا قبل از توضیحات اول مدار کامل دقیق امتحان شده همراه با نام قطعات رو بزارید چون من و خیلیها دسترسی به کتاب آقا بخت آور رو نداریم بعدش اون دوستمون که گفتن مدار تقویت براش درست کردن رو لطفا مدارش رو با نام قطعاتش رو بزارن ممنون و سپاسگزارتان میشوم

mohsen15930

کاربر
2014-06-14
1
0
منبع اصلی مدار مطرح شده در کتاب بخت آور در نشریه الکترونیک every day electronics و به قلم استوارت چاپ شده اما بعدا دوستانی متوجه اشتباهات در جایگزینی 2 ترانزسیتور شدند و اصلاح شده آن را در یکی از تالارها گذاشتند. اما مشکل اصلی فعلا و در شرایط تحریم و کرونا نبود برخی قطعات است. مثل آی سی اورجینال TLC555 و کریستال کوارتز و دیود است که من از ساخت آن صرغف نظر کردم. نیوکیت یک کیت از شرکت اکسیژن داشت می فروخت و الان نداره بنام PI100 که نیاز به ولوم نداشت و فول اتوماتیک بود و در مدارش دوتا اوپتو کوپلر و یک 4066 و دوتا آی سی دیگه داره . کلیپ اش را هم یه جایی دیدم. نظرم را جلب کرد. میخوام مدار اونو پیدا کنم. ولی هنوز موفق نشدم. نمی خوام مدار پروگرامر داشته باشه.
سلام دوست عزیز
mohsenowrang@gmail.com
یه پیام بذارین

بالا