آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشاوره جهت خرید لپتاپ تا رنج ۲ میلیون تومن

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
سلام دوستان

یک لپتاپ تا رنج تقریبا ۲ میلیون تومن می‌خوام بخرم، برا مصرف خونگی و کار خیلی‌ خاصی‌ نمی‌خوام باهاش بکنم.

اگر دقت کرده باشید مثلا ۲ سال پیش لپتاپ Dell 5110 تو بازار گل‌ کرد و خوب میفروخت، منم یه چی‌ تو همین مایه‌ها می‌خوام، البته ۲ سال پیش 5110 قیمتش ۸۵۰ هزار تومن بود ! الان فک کنم ۲ تومن شده دیگه !

به هر حال ممنون میشم دوستان با تجربه کمک کنند.

شاید هم با این بودجه باید به گزینه‌هایی‌ مثل Acer یا Lenovo فکر کنم.

دوست عزیز
در شرایط فعلی شما بهتره گارانتی خوب یکی از ملاک هات باشه
من بهت مارک asus سری x رو پیشنهادمی کنم
[h=1]ASUS - X550LD/ i5
[/h][h=1]ASUS - X450LD - 14" / i5
[/h]تنوع مدل با اختلاف 200 هزار تومان زیاد داره
که دیگه خودت باید تصمیم بگیری

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,635
KARAJ
سلام3تابرندخوب ازنظرمن هست
ایسوس فقط گارانتی سازگار...گارانتی ویستا نخره اصلاخدمات نمیده
سونی گارانتی ایران رهجو
MSIگارانتی ماتریکس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran.gh
2010-08-09
190
328
صومعه سرا
دوست عزیز اون ایسوزی که گفتم با hp probook 450 مرگ ندارن در ضمن انقدر هم حساس نباش چون اگر حساس باشی اپل هم بخری خدایی نکرده شاید خوب در نیامد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran.gh

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
دوست عزیز گارانتی یادت نره اول آوات بعد سازگار
اگر به نظر بنده ایسیر یا لنوو بگیری بهتر ایسوس بیشتر داره قیمت برندشو می خوره تا جنسش الان اگر لب تاب سونی سامسونگ ایسر لنوو ایسوس یا هر چیز دیگه بخری رم هاردشون چیز معمولی بیشترشون هم سامسونگ

همه الان به عین دارن می بینن که شرکت مادیران و سام سرویس داره مانیتور های شرکتی داخل کارتون های رنگی خودشون می کنه با یه برچسپ و 120تا 180 تومان گران تر به مشتری میده

در ضمن MSI نگیر SONY نگیرHP نگیر samsung هم نگیر چون قطعات خیلی کم گیر میاد م قیمت قطعات اش هم گران تر است

آخرین ویرایش:
2010-08-09
190
328
صومعه سرا
اره داداش گلم بقول دوستمون برو لنوو بگیر من توی ماه گذشته 23 تا لنوو فروختم 6تاش نا الان برگشت خورده

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2

pars tech

کاربر
2013-01-12
10
19
دوست عزيز من مركز تعميرات لپ تاپ دارم وهمه خوبي و بدي هاي مادربرد لپ تاپ ها رو ميشناسم و نظر تعميراتي خودم رو برا دوستان گفتم حالا شما با نظر ما مخالفي نظرتون محترمه برا ما بفرماييد بريد ايسوس بخريد شما

بالا