آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خاموش شدن بعد از چند ثانیه در sony vpccw21fx

Ebadiyan

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-11
494
1,948
باسلام دستگاه فوق الذکر گرافیک ان سوخته بود و با تعویض چیپ مشکل حل شده و طبق اعلامیه شرکت سونی باید این مدل را اپدیت بایوس میکردم و دستگاه به راحتی کار میکرد و لی رفتم بایوس رو از طریق ویندوزش اپدیت کردم و جالب اینجاست نصف روز بعد دستگاه شروع کردن به خاموش شدن بعد از 20 ثانیه هرکاری که ذهنم رسید انجام دادم ولی نشد کارهایی که انجام دادم :
1-سرویس cpu و گذاشتن سلیکون
2-گذاشتن پد سلسکون
3-برگردونندن بایوس قبلی دستگاه
4-تعویض cpu
5-سرویس فن که تقریبا مشکلی ندارد

دوستان جالب اینجاست که اصلا سینک گرم نمیشه ولی بدن سینک cpu خیلی داغ میشه من شکم به دو جاست یا سینک خرابه ؟ یا شاید بایوس و ec رو برگردونم که من فقط بایوس رو برگردوندم که از ecقبلا بکاپ نگرفتم نظرم اساتید چیست ؟؟/

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام شما سینک رو چک کن یا تعویض در ضمن BIOS ..EC رو باید همراه پروگرام کنید واگه روی سی پی یو خمیر سیلکون بوده ازهمون خمیر استفاده کن نه پد موفق باشید

Ebadiyan

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-11
494
1,948
سلام شما سینک رو چک کن یا تعویض در ضمن BIOS ..EC رو باید همراه پروگرام کنید واگه روی سی پی یو خمیر سیلکون بوده ازهمون خمیر استفاده کن نه پد موفق باشید
سلام با تشکر ار پیگیری ولی بالا عرض کردم هم سیلیکون گذاشتم نشد و ec رو که ندارم

Ebadiyan

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-11
494
1,948
سلام دوستان من دیگه دارم مطمن میشم که اشکال EC است چونیادم میاد این دستگاه قبل از بایوس اپدیت کردن حتی ویندوز بالا اومد و مشکلی نداشت ولی وقتی بایوس رواپدت کردم با ویندوز اینطور شد لذا درخواستی که دوستان مخصوصا pc.hedari و بقیه بچه ها که این مدل رو دارند یک بکاپ EC بگیرند و به بنده دهند چون داره برام درد سر میشه اگه هزینه هم داشته باشه تقدیم میکنم

بالا