آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر گرافیک GTX480

D3vil_A

کاربر
2013-05-11
5
24
سلام دوستان یک GTX480 موجود هست که بعد از روشن کردن تصاویر به هم میریزه و کلا هیچ چیز قابل مشاهده نیست.
تحقیق کردم گفتن باید ریبال بشه ، پرس و جو کردم گفتم باید بره تعمیرگاهی که VGA ماشین داشته باشن تا GPU رو از رو برد بلند کنند دوباره جا بزنن...
با توجه به قیمت بالا کارت دست هر تعمیر کاری نمیشه سپرد....چیکار کنم به نظر شما؟

ممنونم.

iravani

کاربر
2013-05-06
11
47
سلام
هیت و ریبال بعد از مدتی دوباره اشکال بر میگرده بهتره چیپ گرافیک تعویض بشه اگه تهران باشی که تعمیرگار خوب هست اگه شهرستان باشی باید تحقیق کنی اگه اصفهان باشی بگو تا معرفی کنم
موفق باشی

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
سلام دوستان یک GTX480 موجود هست که بعد از روشن کردن تصاویر به هم میریزه و کلا هیچ چیز قابل مشاهده نیست. تحقیق کردم گفتن باید ریبال بشه ، پرس و جو کردم گفتم باید بره تعمیرگاهی که VGA ماشین داشته باشن تا GPU رو از رو برد بلند کنند دوباره جا بزنن... با توجه به قیمت بالا کارت دست هر تعمیر کاری نمیشه سپرد....چیکار کنم به نظر شما؟ ممنونم.
سلام شما کجا زندگی میکنید ؟

D3vil_A

کاربر
2013-05-11
5
24
سلام...من تهران هستم.
اینکه CHIP اصلی کارت عوض بشه که خیلی هزینه داره کل ! 80% قیمت این کارت برای همین GPU هست.
در رابطه با هیت کشیدن ، دو بار هیت کشی شده متاسفانه درست نشده و گفتن اگر بیشتر هیت بکشیم و درست نشه امکان داره برای ریبال کردن به مشکل بخورید ، بنابر این بیخیال هیت کشیدن دوباره شدم.این مشکل از ایننجا به وجود اومد که گرافیک در حال Load بود و شدیدا داغ...یکی از فن ها به یک سیم گیر کرد و شکست ، گرافیک در حال فشار شروع به لرزیدن کرد و با توجه به داغ بود کار پایه های GPU شل شده و شاید هم جدا شده.

عکس کارت:

GX-107-MS_33300_400.jpg

ممنونم.

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
با سلام .
من فکر میکنم اگه اینجور موارد رو نمایندگی ببرید بهتره
با توجه به شکل احتمالا گارانتی داشته شما همون اول میبردید گارانتی .
فن شکسته روهم یه جوری چسب میزدید که پیدا نباشه بعد می بردید و اینهمه دردسر نمی کشیدید.

بالا