آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل باز نشدن درب dvd-writer pioneer

farhad_davary

کاربر
2007-03-12
8
14
سلام و ارادت خدمت شما متخصصان گرامی:
من یک dvd-writer pioneer دارم که میشه گفت کاملاً سالم است (از نظر خواندن و نوشتن)
اما از مدتی پیش که دکمه باز شدن درب رو می زدم درب باز نمی شد و مجبور بودم 2 3 بار بزنم تا باز شه
تو این چند روز اخیر این موضوع بدتر شده و جوری شده که باید 10 بار دکمه رو بزنی تا باز شه
لازم به ذکر است که سرعت باز و بسته شدن این دی وی دی رایتر عالی هست
اما موقع باز شدن باز در میاره
مشکل از کجاس و آیا می تونم خودم درستش کنم؟
اگه نیاز به تسمه داره از کجا می تونم در تهران اونو تهیه کنم؟ چون چند وقت پیش برای یک دی وی دی رایتر دیگه رفتم از یکی از مراکز تعمیر تسمه بگیرم و طرف به جای دادن تسمه برخورد بدی کرد.
اگر تعمیر این دی وی دی رایتر کار من نیست به کجا میشه برای تعمیرش مراجعه کرد؟ (تهران - محدوده سید خندان)

با تشکر از توجه شما

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام و ارادت خدمت شما متخصصان گرامی:
من یک dvd-writer pioneer دارم که میشه گفت کاملاً سالم است (از نظر خواندن و نوشتن)
اما از مدتی پیش که دکمه باز شدن درب رو می زدم درب باز نمی شد و مجبور بودم 2 3 بار بزنم تا باز شه
تو این چند روز اخیر این موضوع بدتر شده و جوری شده که باید 10 بار دکمه رو بزنی تا باز شه
لازم به ذکر است که سرعت باز و بسته شدن این دی وی دی رایتر عالی هست
اما موقع باز شدن باز در میاره
مشکل از کجاس و آیا می تونم خودم درستش کنم؟
اگه نیاز به تسمه داره از کجا می تونم در تهران اونو تهیه کنم؟ چون چند وقت پیش برای یک دی وی دی رایتر دیگه رفتم از یکی از مراکز تعمیر تسمه بگیرم و طرف به جای دادن تسمه برخورد بدی کرد.
اگر تعمیر این دی وی دی رایتر کار من نیست به کجا میشه برای تعمیرش مراجعه کرد؟ (تهران - محدوده سید خندان)

با تشکر از توجه شما

سلام دوست عزیز
با تعویض یک تسمه کوچک مشکلت حل میشه.موقعی که اجکت کرد تغذیه رایتر رو در یبار همانطوری که در بیرون هست تسمه دیده میشه .یک دونه تسمه بگیر البته یک شماره کوچکتر تسمه شما احتمالا مختصر گشاد شده.وبا پنس جاش بذار مشکلت حل میشه.

farhad_davary

کاربر
2007-03-12
8
14
با تشکر از شما دوست عزیز
این تسمه رو از کجا تهیه کنم؟
مشکلم این هست...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz

sayan_tadbir

کاربر
2012-10-26
7
2
زیر برچسب یک قطعه دایرهای وجود داره آن را با کاتر جداکن یک قطعه گرد می بینی داخل آن یک قطعه آهنربا هست بوسیله سیم چین آهنربا رو نصف کن بعد قطعات رو عکس باز کردن در جای خود قرار بده مشکل حل می شه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

دوست عزیز امتحان کنید که وقتی سی دی یا دی وی دی داخل رایتر هست درب راحت باز و بسته میشه یا نه ؟ اگه مشکلی نداشت و فقط بدون دیسک باز نمیشه

روی قاب بالا یک درپوش هست درپوش رو بردار و روی آهنربای قاب یک تکه چسب کاغذی میزنید تا میدان مغناطیسی کم شود بعد راحت درب بازو بسته میشود

از این آموزش هم میتوانید استفاده کنید

http://www.irantk.ir/irantk55520/

موفق باشید

بالا