آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شارژ 3250 سریع تمام میشه

neyriz_2007

کاربر
2013-03-18
14
37
دوستان عزیز سلام.یک گوشی 3250 دارم شارژ شدنش خیلی طبیعی است مثل بقیه گوشیها ولی در استفاده زود شارژ خالی میکند باطریشم نو هست فکر میکنم از قطعات باشه از استادان عزیز راهنمایی میخوام ممنون میشم بابت راهنمایی دوستان

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان عزیز سلام.یک گوشی 3250 دارم شارژ شدنش خیلی طبیعی است مثل بقیه گوشیها ولی در استفاده زود شارژ خالی میکند باطریشم نو هست فکر میکنم از قطعات باشه از استادان عزیز راهنمایی میخوام ممنون میشم بابت راهنمایی دوستان

دوست عزیز مشکل گوشی شما را می توان از طریق جریان کشی متوجه شد ولی احتمالا باطری که شما خریدید چینی و بی کیفیت هست باطری را تعویض کنید اما یک راه دیگر کالیبره کردن باطری گوشی هست شما ابتدا بزار شارژگوشیت زیر 10% شه بعد بذار تا شارژت پر بشه پیغام بده که شارژ کامل شده بعد گوشی رو خاموش کن دوباره بزن رو شارژ بذار تا پیغام بده که شارژ پر شده و بعد گوشی را روشن کن بذار کامل بالا بیاد بعد خاموش کن دوباره بزن به شارژ بذار پیغام بده شارژ پره حالا استفاده کن ماهی یه بار اینکارو انجام بده به این کار کالیبره کردن باطری گوشی می گویند

با تشکر

آخرین ویرایش:

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام دوست عزیز
در نوشته هاتون نوشتید باطری نو هست ؟
منظورتون اینه که باطری رو تعویض کردید؟
باطری قبلی چه مشکلی داشته ، معمولا باطری های تو بازار اصلی نیستن و زود تموم میشن، برای اطمینان شما اول یه باطری اصلی پیدا کنید و تست کنید و در صورت حل نشدن از باطری های اتمی که از 1000 میلی آمپر به بالا هست استفاده کنید.

در مورد کالیبره کردن باطری هم بگم که این کار واسه گوشی های جدید هست که باطری های با آمپر های متفاوت هست و در گوشی 3250 که تنها با یک آمپر تو بازار هست کاربردی نداره. این مشکل یا از جریان کشی هست یا از باطری

اگر گوشی شما ضربه یا آب خوردگی دارد مشکل بیشتر به خود گوشی بر میگرده اما در صورت اطمینان از آب یا ضربه ، باطری رو اتمی کنید که آمپرش بالا تر از فابریکش هست

neyriz_2007

کاربر
2013-03-18
14
37
دوست عزیز تکنو جان سلام.ممنون از جواب های قشنگتون.فقط برام بنویسید که چطور تست کنم.مرسی دوست عزیز

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
دوست عزیز تکنو جان سلام.ممنون از جواب های قشنگتون.فقط برام بنویسید که چطور تست کنم.مرسی دوست عزیز

سلام دوست عزيز گوشيو از نظر جريان كشي چك بفرماييد ببيند جريان كشي دارد يا نه... اگر بلد نيستيد بگيد تا راهنماييتون كنم

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام
به طور خلاصه :
گوشی رو از قسمت کانکتور باتری به منبع تغذیه وصل کنید مثبت به مثبت و منفی به منفی ولتاژ رو روی مثلا 2 دهم بیشتر از ولتاژ نامی باتری قرار بدید(مشکلی بود بپرسید فقط اشتباه نکنید) . حالا دو حالت داریم (در گوشی روشن) :
1. قبل از سوییچ : قبل از این که گوشی روشن بشه که باید جریان صفر باشه
2. در حالت استند بای : که باز هم گوشی سالم باید صفر باشه (نزدیک به صفر روی منبع صفر میبینیم)
حالا در صورتی که عدد دیگری جز صفر ببینیم نشانه مشکل در گوشی هست که هر عدد در حالت 1و 2 نشانه مشکل در بخش خاصی میتونه باشه
وقتی گفته میشه نتیجه جریان کشی رو اعلام کنید (در گوشی روشن ) منظور اعداد مورد 1 و 2 میباشد .

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
1- با یک شارزر دیگر که مطمئن هستید گوشی را شارز کنید
2- از یک باطری دیگر که جواب داده استفاده کنید
3- گوشی را با باکس فلش کنید
4-گوشی را به منبع تغذیه وصل کنید اگر جریان نکشید و مصرف ولتاژ نشان نداد گوشی در حالت خاموش سالم است و بعد از پاور گوشی اجازه بدید گوشی بحالت استند بای برود و صفحه خاموش شود در این حالت جریان کشی باید صفر باشد با گوشی تماس بگیرید اگر مقدار جریان کشی از 0.40 بالاتر بود مشکل در مدار انتن است
- با گوشی اهنگ گوش بدید و مقدار جریان کشی را کنترل کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee
بالا