آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بوت نشدن هارد 500

es27

کاربر
2013-04-20
9
17
سلام
چند روز پیش بعد از اینکه کابل های برقه دی وی دی رایتر و هارد 500 رو وصل کردم سیستمم رو که روشن کردم پشت سوکت برق هارد جرقه زد و یه کم بوی سوختگی اومد بعد از اون هر کاری کردم ویندوزم نه بالا اومد نه هاردم بوت میشد

الان باید بردش رو عوض کنم ؟ اگه عوض کنم اطلا عاتم پاک میشه یا نه؟ چون اطلا عاتم خیلی برام مهمه

لطفا راهنمایی کنید......کجا ببرم درستش کنم؟؟؟؟؟

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
پاسخ : بوت نشدن هارد

سلام
چند روز پیش بعد از اینکه کابل های برقه دی وی دی رایتر و هارد 500 رو وصل کردم سیستمم رو که روشن کردم پشت سوکت برق هارد جرقه زد و یه کم بوی سوختگی اومد بعد از اون هر کاری کردم ویندوزم نه بالا اومد نه هاردم بوت میشد

الان باید بردش رو عوض کنم ؟ اگه عوض کنم اطلا عاتم پاک میشه یا نه؟ چون اطلا عاتم خیلی برام مهمه

با سلام
شما اول هارد رو چک کن ببین برد هارد سالم هست یا نه کابل هاردت و جابجا کن اگر نشد؟

اگه برد سوخته باشه تعمیر میشه/اگه درست نشه عوض کنی اطلاعات هاردت پاک نمیشه /از همه مهمتر یه جایی ببر کار تخصصی هارد انجام میدن.

fotolis

کاربر
2013-04-19
2
9

سلام
برده هارد|آسیب دیده...اطلاعات شماداخل هاردهستش یعنی روی سیلندر...شمااول بایدبرده هاردروتعمیرکنی بعدبیایین سراغ سیلندر..البته من تااونجایی که میشودساده توضیح دادم..امیدوارم که موفق باشین...

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

سلام

سلام دوست عزیز
لطف میکنید برد هارد رو باز کنید و یه عکس بزارید ؟

es27

کاربر
2013-04-20
9
17

yt.jpg

es27

کاربر
2013-04-20
9
17

از این قسمت باز میشه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد

از این قسمت باز میشه؟یا از طرف دیکه؟

سلام دوست من
مشخصات هاردت دقیق چیه؟برندش ، مدلش
از همون قسمت که تو شکل مشخصه با دقت چنتا پیچ خورشیدی را باز کن تا برد جدا بشه؛
اگه رو برد سوخته گی دیدی ، طبق فرمایش اقای fanus86 عکس با کیفیت ازش تو سایت بزار تا دوستان بهتر راهنماییت کنند.
اتصالات بین برد و هارد را در صورت کثیفی با دقت تمیز کنید.

بالا