آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل قطع وصلی در انتن دهی htc Desire

narsis20

کاربر
2014-07-12
1
0
سلام من htc disire700دو سیمکارته دارم دوماه هست خریدم از اون روز اول موقع صحبت کردن صدا شدیدن قطع و وصل میشد البته این مشکل همیشگی نیت زمانی که تو خونه هستم مشکلی نیست و از بین مکالمه ها90%مشکل قطع و وصلی دارن..
گوشیم دوسیکارته هست ضربه هم نخورده رم هم ننداختم توش فلش هم شده ولی مشکلش حل نشده
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه مشکل کجاست و باید این گوشیه نو رو چیکار کنم؟وقتی از روز اول اینطوری بوده..

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
با سلام.
این مطلب که ارائه میدم کلی و برای همه موارد ارسال شده در این پست هست:
1-ابتدا یه رام رسمی و اورجینال رو گوشی بزنید
2-(دوستان تعمیر کار)دیش گوشی-پلیت ها و کابل مربوط به اتصال PF تا دیش بررسی بشه
3-(دوستان تعمیر کار) انتن گوشی رو از طریق انتن هوایی تقویت کنید((توسط اتصال پنس،پیچ گوشتی نازک یا سوزن))
اگه با این کار میزان انتن دهی تغییر کرد انتن هوایی رو حذف و جمپر کنید
4-در صورت جواب ندادن راهکارهای بالا پی اف رو ریهات کنید(ریسکی+تخصصی)
در مورد اخر نیاز به مهارت و تخصص زیادی هست
ارسال شماره تماس برای راهنمایی بیشتر در پست خصوصی.
با تشکر

saeedeh_t2

کاربر
2015-06-07
1
0
سلام
من گوشی htc desier516 دارم
دو روزی هستش که آنتن نداره گوشیم
وقتی رم گوشیم رو درمیارم و ری استارت می کنم گوشی که روشن میشه یکبار به حالت پرواز می ذارم و مجدد بر میدارم گوشی درست می شه
ولی به محض اینگه رم رو میذارم آنتن می ره
یکبار هم ریست فکتوری کردم
گوشی هم ضربه نخورده
سیم کارت هم مشکلی نداره
ممنون می شم راهنمایی کنید.

rohey

کاربر vip
کاربر
2007-07-29
107
229
Re: پاسخ : مشکل قطع وصلی در انتن دهی htc Desire

سلام دوستان
من یه گوشی دیزایر 610 دارم شارژ باطریش تموم شد دیگه نه شارژ شد و نه روشن باطری هم عوض کردیم نشد تعمیرکار بردم هرکی یه نظری میده یکی میگه بوت پرونده یکی میگه سی پی یو خراب شده یکی میگه ای سی فلش خراب شده و هیچ کدوم هم نتونستن درستش کنن اگه کسی میتونه تعمیر کنه بگه براش بفرستم زحمتشو بکشه

Behzadsooo

کاربر
2016-12-27
1
0
سلام دوستان منم مثل شما یکhtc Desire10proدارم آق ای یکسره آنتن میپروند جاهای زیادی تو مشهد بردم نفهمیدن تا از یک منبعی یک کد برای htc دادن زدم یکسری تنظیمات آنتن با وای فای بود با کلی تحقیق فهمیدم تو سربرگ بالا یک سه نقطه که بعد زدن انتخاب باند فرکانسی کدوم منطقه من زدم آسیا چون هم اسیا2 داشت هم آسیا تنها بعد.از انتخاب زدم تست یک گزینه بعد از انتخاب بانده الان یک ماه آنتن گوشی نپریده کدشم*#*#3646#*#*بزنین جواب میگیرین

بالا