آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل کامپیوتر پژو RD

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام وقت بخیر مدت زیادی است که ماشین پدرم مشکل دارد و به این نتیجه رسیدیم که کامپیوتر مشکل دارد حالا یک نفر هست درستش میکند گفته 60 هزار تومن برای تعویض یک ای سی میگیره درست کنه
زمانی که با بنزین کار میکنه یکم که گرم می کنه ریپ میزنه و همچنین در جا کا می خواد کار کنه خاموش میکنه حتما باید یکم پات روی گاز باشه
کسی می دونه کدوم ای سی است خودم بگیرم تعویض کنم

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام وقت بخیر مدت زیادی است که ماشین پدرم مشکل دارد و به این نتیجه رسیدیم که کامپیوتر مشکل دارد حالا یک نفر هست درستش میکند گفته 60 هزار تومن برای تعویض یک ای سی میگیره درست کنه
زمانی که با بنزین کار میکنه یکم که گرم می کنه ریپ میزنه و همچنین در جا کا می خواد کار کنه خاموش میکنه حتما باید یکم پات روی گاز باشه
سلام:83000000:​
تا اون جایی که من میدونم اصل ربطی به ECU نداره . اینا را که بهت میگم چک کن اگه درست نشد انوقت برو سر ECU
. 1- معمولا ریپ زدن ناشی از شمع ها هستند که ممکنه کثیف باشن و یا سیستم برق جرقه مشکل داره
تمامی موارد مربوط به سیستم برق جرقه را چک کن
2- تمام قطعات مرتبط با منیفولد را چک کن . که تو لوله ها نشتی نباشه

3- گاهی اوقات از اگزوز هم هست یه نگاه به اگزوز بکن که مطمعن شی تمیزه
4- پیچ گاز شاید احتیاج به تنظیم شدن داشته باشد

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام:83000000:​
تا اون جایی که من میدونم اصل ربطی به ECU نداره . اینا را که بهت میگم چک کن اگه درست نشد انوقت برو سر ECU
. 1- معمولا ریپ زدن ناشی از شمع ها هستند که ممکنه کثیف باشن و یا سیستم برق جرقه مشکل داره
تمامی موارد مربوط به سیستم برق جرقه را چک کن
2- تمام قطعات مرتبط با منیفولد را چک کن . که تو لوله ها نشتی نباشه

3- گاهی اوقات از اگزوز هم هست یه نگاه به اگزوز بکن که مطمعن شی تمیزه
4- پیچ گاز شاید احتیاج به تنظیم شدن داشته باشد

کلیه وایر ها تعویض شده شمع ها هم سرویس شده و همچنین اگزوز پارگی داشت که اون هم تعمیر شده

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
کلیه وایر ها تعویض شده شمع ها هم سرویس شده و همچنین اگزوز پارگی داشت که اون هم تعمیر شده
:ghost:
خوب پس مورد (2) را هم چک کن تا یادت نرفته . و تمامی قطعات متصل به منوفیلد را هم چک کن تا محکم باشن
یکی دیگه از مارد هم این که دیده شده که اب با بنزین قاطی شده . و این اشکال را بوجود میاره ببین بنزینت خوب هست . اگه مطمعن نیستی از نو خالی کن و بزن .
و این که سوزن شناور کنترل بشه . سطح شناور را کنترل کن .قسمت والو های سوزنی را تمیز کن

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
سلام دوست عزيز شما موضوع خود رو در جاي اطلاعيه فني اعلام نموده ايد لطفا رعايت نماييد دوست عزيز اولا شما بايد نوع ECU خود رو مشخص نماييد و در بخش مربوطه اعلام نماييد

arian51

کاربر vip
کاربر
2009-08-28
105
507
تهران
سلام .خودروی منم اردی 84 هست که همین ایرادو داشت که چند تا تعمیر کار سر کارم گذاشته بودند و هر کدوم یه عیبو پیشنهاد کرد که بیشتر مزبوط به کامپیوتر بود/.یه روز سر حوصله تک تک سنسور ها رو باز کردم و شستم و بعد از نصب روشن میکردم تا فرقشو متوجه شم .هسچ فرقی نداشت تا رسیدم به سنسور روی انژکتور که بع:busted_red:د از تمیز کردن هم ماشین مثه ساعت کار کرد هم مصرف پایین اومد .برو حالشو ببر البته سنسور استپ موتور هم تمیز کن که کنار اهرم گاز هست::bounce::

arian51

کاربر vip
کاربر
2009-08-28
105
507
تهران

سلام .خودروی منم اردی 84 هست که همین ایرادو داشت که چند تا تعمیر کار سر کارم گذاشته بودند و هر کدوم یه عیبو پیشنهاد کرد که بیشتر مزبوط به کامپیوتر بود/.یه روز سر حوصله تک تک سنسور ها رو باز کردم و شستم و بعد از نصب روشن میکردم تا فرقشو متوجه شم .هسچ فرقی نداشت تا رسیدم به سنسور روی انژکتور که بع:busted_red:د از تمیز کردن هم ماشین مثه ساعت کار کرد هم مصرف پایین اومد .برو حالشو ببر البته سنسور استپ موتور هم تمیز کن که کنار اهرم گاز هست::bounce::

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
سلام دوست عزيز منظور شما از سنسور سر انژكتور چيست لطفا قطعات مورد نظرتان را دقيق اعلام نماييد تا كاربران دچار ابهام نشوند

بالا