آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اساتید محترم ممنون میشم راهنمایی کنید .مشکل حین آپدیت TPLINK W8901G

adoolf2004

کاربر
2013-04-14
5
14
سلام دوستان
من دیروز اومدم مودمم رو آپدیت کنم (مدل مودم tplink w8901g) ورژن 3 - ...
فایل اپدیت اشتباه ریختم (ورژن 6) دیگه مودمم بالا نمیاد.
سوراخ پشت مودم هم که ریست فکتوری میکنه ... جواب نمیده
فقط چراغ پاور روشنه و بقیه چراغ ها خاموشه. -فکر کنم بوتش پریده -
زمان گارانتی هم تموم شده
ممنون میشم راهنمایی کنید

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنن.

سلام دوست عزیز
احتمالا حافظه فلش مودم ناقص آپدیت شده .این باعث بالا نیومدن مودم میشه .اگر پروگرمر دارید و به حرفه تعمیر کاری واردید
ای سی فلش یا همون حافظه اش رو در بیارید و یکی از اساتید اینجا حافظه های این مودم ها رو آپلود کرده . میتونید دانلود کرده و داخل ای سی حافظه پروگرم کنید و سر جای خودش روی فیبر نصب کرده . و استارت کنید.
موفق باشید.

adoolf2004

کاربر
2013-04-14
5
14

سلام دوست عزیز
احتمالا حافظه فلش مودم ناقص آپدیت شده .این باعث بالا نیومدن مودم میشه .اگر پروگرمر دارید و به حرفه تعمیر کاری واردید
ای سی فلش یا همون حافظه اش رو در بیارید و یکی از اساتید اینجا حافظه های این مودم ها رو آپلود کرده . میتونید دانلود کرده و داخل ای سی حافظه پروگرم کنید و سر جای خودش روی فیبر نصب کرده . و استارت کنید.
موفق باشید.

جناب مدیر محترم. ممنون از وقتی که گذاشتید.
متاسفانه من اشنایی کمی با تعمیرکاری دارم.
یعنی به جز تعمیر سخت افزاری راهی برای آپلود فریمور اصلی روی ای سی فلش نیست؟
توی یکی از فروم ها نوشته شده بود ---
لینک --- با ریست کردن به روش 30/30/30 ( روتر روشن کنی...30 ثانیه دکمه ریست رو نگه داری...خاموش کنی و همچنان 30 ثانیه دکمه ریست رو نگه داری...و بعد روشن کنی و تا 30 ثانیه ریست رو نگه داری...جمعا 90 ثانیه) و بعد وارد پنل کانفیگ مودم توی بروزر بشی...که جواب نداد .
شاید نیاز به ویندوز اکس پی داره...و یا بدتر مودم بریک شده و هیچ راه حلی براش نیست؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان

لینک --- با ریست کردن به روش 30/30/30 ( روتر روشن کنی...30 ثانیه دکمه ریست رو نگه داری...خاموش کنی و همچنان 30 ثانیه دکمه ریست رو نگه داری...و بعد روشن کنی و تا 30 ثانیه ریست رو نگه داری...جمعا 90 ثانیه) و بعد وارد پنل کانفیگ مودم توی بروزر بشی...که جواب نداد .
شاید نیاز به ویندوز اکس پی داره...و یا بدتر مودم بریک شده و هیچ راه حلی براش نیست؟
با عرض سلام

عزیزم تنها راه حل ، پروگرام کردن آی سی فلاش است ، با توجه به مدل و عکس هایی که ارسال کرده ام ، فایل مورد نظرتان را انتخاب و آی سی را برنامه ریزی نمائید(توسط دستگاه پروگرامر)
به این آدرس مراجعه نمائید
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=36678

adoolf2004

کاربر
2013-04-14
5
14
با عرض سلام

عزیزم تنها راه حل ، پروگرام کردن آی سی فلاش است ، با توجه به مدل و عکس هایی که ارسال کرده ام ، فایل مورد نظرتان را انتخاب و آی سی را برنامه ریزی نمائید(توسط دستگاه پروگرامر)
به این آدرس مراجعه نمائید

متاسفانه اجازه دسترسی به این صفحه رو ندارم.
با موبایل انلاین شدم و تا اینترنت ازاد و پر سرعت نزدیک به هشتاد کیلومتر فاصله دارم.
هیچ راه اورژانسی برای دسترسی به این صفحه وجود داره ایا عزیزان؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران

نه دوست عزیز راهی نیست برای مثال اگه قسمت بوت کامپیوتر اگه پاک بشه باز هم ویندوز اجرا میشه ؟ مطمئنا نه لود نخواهد شد.
پس مجبورید دوباره ویندوز نصب کنید. پس شما هم مجبورید حافظه فلش رو دوباره پروگرم کنید.!!

adoolf2004

کاربر
2013-04-14
5
14
اساتید محترم. متاسفانه مشکل من حل نشده... یعنی تعمیر کار قابلی در شهر ما پیدا نمیشه که آی سی این مودم رو فلش کنه. و گارانتی هم شاملش نمیشه که به نمایندگی بفرستم.
ممکنه یکی از اساتید بزرگواری کنه و اینکار رو برای من انجام بده ؟ من ای سی رو از بورد جدا میکنم و براشون پست میکنم...زجمتش رو برای من بکش و برام پس بفرستن.... هزینه ش هم هر چقدر باشه به روی چشم...
ممنون میشم بهم اطلاع بدید .

Raeed2CB

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-04-21
641
6,872
R.I.IRAN
سلام
دوست عزیز مودم ببر پیش یه تعمیر کاری با تی ان ام برات پروگرم کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا دوست عزیز بر اساس فرمایشات دوستان تنها راه پروگرم نمودن ای سی فلاش دستگاه میباشد

TD-W8901-25X16AV (2).JPG

بالا