آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قطع شدن ناگهانی تصویر هنگام کار با کامپیوتر

f4rshad

کاربر
2011-12-31
131
361
shiraz
با سلام
دوستان یه سیستم دارم،یه مدت که باهاش کار میکنم، تصویرش قطع میشه ولی کیس همچنان کار میکنه،دیگه هیچ راهی نداره به جز اینکه برق پاور رو قطع کنم.روی گرافیک یه خازن باد کرده بود اون رو تعویض کردم.12 ساعت گذاشتم کار کرد این مشکل براش نیومد ولی متاسفانه مشتری فرداش آوردش گفت دوباره همونجوری هست.اساتید اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
با سلام
دوستان یه سیستم دارم،یه مدت که باهاش کار میکنم، تصویرش قطع میشه ولی کیس همچنان کار میکنه،دیگه هیچ راهی نداره به جز اینکه برق پاور رو قطع کنم.روی گرافیک یه خازن باد کرده بود اون رو تعویض کردم.12 ساعت گذاشتم کار کرد این مشکل براش نیومد ولی متاسفانه مشتری فرداش آوردش گفت دوباره همونجوری هست.اساتید اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
:83000000::beach:
سلام رفیق
من چند وقت پیش به همچین عیبی برخوردم . امدم و کیس را باز کردم و کارت گرافیک را البته از اسلاتش در اوردم و با الکل شستم و باز سر جاش انداختم . یه کم خوب شد تا این که باز این اتفاق افتاد . یه لحضه به فکرم رسید نکنه امپر پاور و یا ولتاژش کم باشه .البته مقدارشون را با اهمتر چک نکردم ولی امدم قسمت برق سیدی رم را که نیاز نداشتم جدا کردم و تا الان اصلا مشکلی دیگه نداشتم . و احتمال میدم که مشکل از همون پاورت باشه یه چکی بکنی بد نیست .

Sina_Browser

کاربر vip
کاربر
2012-10-20
140
531
سلام
یکی دو سال پیش یه سیستم داشتم که پاورش 380 گرین بود
یه گرافیک gtx285 گرفتم برا سیستم
دقیقا همین مشکلو داشت
سیستم تصویرش میرفت و باید برق پاور رو قط میکردم حتی گاهی باید چندبار این کارو تکرار میکردم
بعدش یه پاور585 گرین گرفتم دیگه این مشکل براش پیش نیومد
الان این سیستم هم مشکلش از پاوره

f4rshad

کاربر
2011-12-31
131
361
shiraz
ممنون.این هم دقیقا پاورش 380 گرین هست.پاور رو باز میکنم ببینم چی میشه. فقط مشکلش اینه که زود خودشو نشون نمیده باید چند روز اینجا نگهش دارم.

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
من چند سال پیش با یه مورد برخورد داشتم که سیستم کامل کار میکرد و فقط تصویر میرفت و حتی مدیا پلیر هم داشت میخود و . . .

متوجه شدم که gpu خیلی داغ میشه و با گذاشتن یه تکدانه خنک ( تازه گرفته بودم و سرده سرد بود ) روی گرافیک تصویر اومد و ما هم یه فن روش نصب کردیم و دادیم رفت

f4rshad

کاربر
2011-12-31
131
361
shiraz
من چند سال پیش با یه مورد برخورد داشتم که سیستم کامل کار میکرد و فقط تصویر میرفت و حتی مدیا پلیر هم داشت میخود و . . .

متوجه شدم که gpu خیلی داغ میشه و با گذاشتن یه تکدانه خنک ( تازه گرفته بودم و سرده سرد بود ) روی گرافیک تصویر اومد و ما هم یه فن روش نصب کردیم و دادیم رفت
جالب بود. این سیستم وقتی تصویر میره دیگه همه چیز قطع میشه.با کلید ریست هم نمیشه تنها راهش قطع کردن برق پاور هست.

f4rshad

کاربر
2011-12-31
131
361
shiraz
سلامی دوباره
من پاور رو باز کردم ،همه قطعاتش رو تست کردم مشکل نداشت. ولتاژهاش هم همه درست بود.فقط یه خازن 2200 میکرو 16 ولت بین ترانس ها و ترانزیستور های ثانویه باد کرده بود تعویض کردم. سیستم روشن میشه ولی بوت نمیشه.خازن خودش رو دوباره گذاشتم سر جاش سیستم بوت شد.در ضمن ظرفیت خازن هم تست کردم از 2200 به 800 کاهش پیدا کرده.دوستان اگه نظری داشته باشند ممنون میشم.

پیوست‌ها

• 98.5 کیلوبایت بازدیدها: 182
بالا