آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست مدارمقایسه کننده دوسیگنال آنالوگ

m.kamalifard

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-03
51
81
تقریبا یه چیزایی دستگیرم شد.جایی اگه مشکل داشتم خودم تحقیق می کنم حلش می کنم.زیاد هم مزاحم وقت گرانبهای شما نمیشم.حالا اگه مشکلی نیست دنباله بحث رو بفرمایید.

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
تقریبا یه چیزایی دستگیرم شد.جایی اگه مشکل داشتم خودم تحقیق می کنم حلش می کنم.زیاد هم مزاحم وقت گرانبهای شما نمیشم.حالا اگه مشکلی نیست دنباله بحث رو بفرمایید.
:92000000:
خوب پس مشکلی نیست . حالا این از فید بکمون که نشون میده چقدر دریچه باز یابسته شده و خالا بریم سر کنترلش از طرف PLC به طرف میکرو . بخدا قاط زدم دارم چند تا برنامه مینویسم برا مشتری که مال شما یادم رفت اصلا چی بود .
خوب اینا ببین اشتباه نکنم . حالا از طرف PLC به میکرو و لتاژی ارسال میشه که این ولتاژ از صفر الی 10 ولت هست که مقدارش نشون دهنده میزان بسته یا باز بودن دریچست .

m.kamalifard

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-03
51
81
درسته ،البته فکرکنم منظورتون مقداربازیابسته شدن دریچست ،چون مقداربازیابسته بودن دریچه رو فیدبکمون به مامیگه

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
درسته ،البته فکرکنم منظورتون مقداربازیابسته شدن دریچست ،چون مقداربازیابسته بودن دریچه رو فیدبکمون به مامیگه

منظورم این بود که این ولتاژ موتور دمپر تا روشن و خاموش میکنه به میزانی که ولتاژ از PLC میاد سر موتور که این جا ما باید بدیم به میکرو

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
:83000000::86000000:
خوب پس اگه واقعا ولتاژی از PLC بیرون میاد و مقدارش هست 0 تا 10 ولت . پس ما باز برای این که این مقدار را بخونیم تا مقایسش کنیم با مقدار فید بکمون . باید باز یه برنامه بنویسیم که باز یکی دیگه از ADC ها را فعال کنه و مقدار را به دیجیتال تبدیل کنه حالا تا بعد مقایسش کنه . من باز این برنامه را مینویسم و فردا انشالله همین جا میزارمش . تا بیای و دوتا برنامه را با هم مخلوط کنیم .

sina 202

کاربر
2013-04-14
15
50
من خودمم چند روزه منتظر اقای CINAPA ​هستم کارشون دارم ولی یکی از دوستان انجمن بهم پیام داد فعلا پروژه ورداشتن تو منطقه زلزله زده سراوان فکر نکنم تا یه ماه دیگه لااقل بیاد . حالا این جا را ببین .
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=36611&p=194486&highlight=#post194486

بالا