آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در رابطه با ساخت تقویت کننده انتن تلویزیون

love_rap

کاربر
2010-06-23
1
0
تقویت کننده یا آمپلی فایر

با سلام :
دوست عزیز مشگل خودتون هست شما بدون اینکه به تاپیک و پست ها سر بزنید و مدارات و نیازهای خود را به همین راحتی در همین سایت جستجو و استفاده کنید اقدام به ایجاد پست میکنید و بعدش هم گله و ........
در ضمن این هم که دوستمون لینک دادن باید خدمتون عرض کنم که یک اسباب بازی بیشتر نیست فقط در مکانهایی که سیگنال انتن قابل استفاده باشه (حدود 4 db بخوانید دسی بل ) و همراه با نویز تقویت خواهد کرد {اصطلاحا میگویند نسبت سیگنال به نویز کمتر !} و...
شما میتونید به تاپیک زیر در همین سایت مراجعه کرده و مدار مورد نیاز خود را به همراه کلی راهنمایی و فیبر چاپی و نمونه ساخته شده ان (که در بازار تجارتی به قیمت گزافی هم میفروشند ) را مطالعه و استفاده کنید چنانکه در مورد این پست مشگلی داشتید همون جا پیام بزارید تا بیشتر در خدمتون باشم .
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=743&page=2
بوستر انتن حرفه اي پست 41 تاپیک لینک بالا : ص2
با تشکر .
موفق باشید .

دوستان سلام
لطفا اگر کسی از دوستان مداری یا روش ساختی در مورد یک تقویت کننده یا آمپلی فایر دارد که می شود مابین ال ان بـــــی و رســــــــــــ ـیور قرار داد ارایه دهد . حالا زایاد غول هم نبود طوری نیست . ممنون

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
دوستان سلام
لطفا اگر کسی از دوستان مداری یا روش ساختی در مورد یک تقویت کننده یا آمپلی فایر دارد که می شود مابین ال ان بـــــی و رســــــــــــ ـیور قرار داد ارایه دهد . حالا زایاد غول هم نبود طوری نیست . ممنون

اون چیزی که منظور شماست Line In Lnb Amplifier نام دارد دنبالش نگرد نقشه ای از این دستگاه نیست این دستگاهی که من هم دنبال نقشه اون بودم بین رسیور و النبی قرار می گرفت بدون مدار تغذیه ای جداگانه!!
چند نفری هم که این دستگاه را قبلا داشتند از عدم کارایی اون صحبت میکردند .
این طوری که مشخصه این دستگاه فقط موقعی که طول کابل زیاد میشه افت ولتاژ و جریان رو جبران میکنه تاثیر انچنانی نداره درتقویت سیگنالهای دریافتی نداره!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: manuch.
بالا