آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل بهم خوردن تصویر بعد نصب وینوز 7

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

apple5523

کاربر
2013-03-08
7
15
با سلام
مشکل بنده از جای شروع شد که ویندوز سیستم رو عوض کردم و 7 نصب کردم.بعد از نصب دیدم قسمت پایین تصویر در مانیتور بصورتی که در عکس میبینید شد.درایور ها خودکار نصب شده بود.ولی من با درایور پک دوباره درایور ها رو نصب کردم که تصویر بدتر شد.کارت گرافیک را از کیس بیرون اوردم و دیدم دوتا از خازن ها باد کرده.اونها رو عوض کردم ولی باز مشکل حل نشد.تصویر کارت گرافیک رو گذاشتم و دوتا خازن عوض شده رو عکس مشخص کردم.مدل گرافیک :8600GT 512m nvidia هستش DSC00328.jpg3653.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
خرابی گرافیک GFORCE 8600GT 512MB

با سلام
آیا وقتی وئارد بایوس می شوید هم تصویر ناقص است؟
در صورت امکان روی یک مانیتور دیگر هم تست کنید

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
پاسخ : مشکل بهم خوردن تصویر

با سلام
باید شماره خازن همونی هست عوض کنی نه که هر چی داشتی بزنی خازن ها رو با شماره و ولتاژ خودش عوض کن اگه نشد؟/با یک گرافیک دیگه تست بگیر ببین مشکل هل میشه یانه

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران

اگر مادربوردت پورت vga داره کابل VGAبه اون وصل کن اون گرافیگ در بیار که تا مشخص شه مشکل از گرافیگ یا نه راستی قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد باز هم تصویر همین توری

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان

سلام دوست عزیز لطفا عنوان را تصحیح کنید شما باید در عنوان مدل دستگاه ومشکل دستگاه را باین کنید لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید باتشکر

apple5523

کاربر
2013-03-08
7
15

با سلام
آیا وقتی وئارد بایوس می شوید هم تصویر ناقص است؟
در صورت امکان روی یک مانیتور دیگر هم تست کنید
سلام .نخیر.تا صفحه wellcomeمشکلی نیست.مشکل از صفحه دسکتاپ اغاز میشود.

apple5523

کاربر
2013-03-08
7
15

با سلام
باید شماره خازن همونی هست عوض کنی نه که هر چی داشتی بزنی خازن ها رو با شماره و ولتاژ خودش عوض کن اگه نشد؟/با یک گرافیک دیگه تست بگیر ببین مشکل هل میشه یانه
با سلام.خازن خودش 6.3v ,1500ufخازنی که من جاش زدم6.3v,3300uf.من از یکی از دوستای تعمیرکارم پرسیدم گفت اگه ولتاژ یکی باشه ظرفیتش مهم نیست.تازه اگه بیشتر هم باشه بهتر.اشتباه میکرد؟

apple5523

کاربر
2013-03-08
7
15

اگر مادربوردت پورت vga داره کابل VGAبه اون وصل کن اون گرافیگ در بیار که تا مشخص شه مشکل از گرافیگ یا نه راستی قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد باز هم تصویر همین توری
سلام.میدونم مشکل از گرافیک هستش.اولا چون مادربرد انبورد نیست نمیشه بدون گرافیک امتحان کرد.دوم اینکه من بجاش مادربرد رو از قسمت دوایس منیجر دیسیبل کردم و صفحه درست شد

apple5523

کاربر
2013-03-08
7
15

سلام دوست عزیز لطفا عنوان را تصحیح کنید شما باید در عنوان مدل دستگاه ومشکل دستگاه را باین کنید لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید باتشکر
با سلام.چشم اقای احمد پور .اینبار بزنید به حساب تازه کار بودن.بعد از این بیشتر دقت میکنم که طبق قوانین انجمن نامگذاری کنم.

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,451
تو همین نزدیکی ها

دوست عزیز چرا رعایت نمی کنید؟
استاد عزیز در چت باکس نوشتند و اقای مبارکه در همین تایپیک پست شماره 5
ولی اصلا اعتنا نمی کنید
تایپیک بسته میشه تا ویرایش عنوان پست
نحوه ویرایش هم در این لینک هست می توانید کمک بگیرید
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=31762&p=172123

​عنوان پست باید گویای عیب برند و مدل دستگاه باشد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا