آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ریست شدن مادربرد ASUS p5g41 M LX

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
240
417
با سلام و خسته نباشید.دوستان یک مادربرد asus p5 g41 M lx دارمکه گاهی اوقات بعد از 15 دقیقه ریست مشه گاهی اوقات بعد از 30 یا 40 و بعضی اقات 1 یا 2 ساعت.پاور نو هست. clear cmos انجام دادم.چیپ جنوبی و ای سی I/O دست زدم داغ نمیشه.البته اینو بگم قبلش وقتی usb جلو رو مادر برد سوکتشو میزدم ریست میشد که دیگه سیمای usb رو وصل نکردم.این مشکل ریست موقع اجرای بازیها بیشتر و زودتر اتفاق می افته پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما اساتید عزیز

آخرین ویرایش:

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
فن cpu رو چک کن خمیر سیلیکون رو عوض کن سوکت cpu رو شستشو بده با یه گرافیک دیگه هم چک کن
در ضمن روی مادربرد ببین خازن باد کرده نباشه

ما كه آزادي را دوست نداريم نمي توانيم نان آزادي را بخوريم و اگر هم بخوريم، آنرا هضم نخواهيم كرد.((گاندي))

mipamipa

کاربر
2013-02-14
26
96
همدان
سلام
منم این مشکل رو داشتم
مادر بورد رو با تینر تمیز کردم و کلر سیموس رو انجام دادم
و کلی با مین ور رفتم(اینم بگم قبلا با یه گرافیک دیگه تست کرده بودم که بازم درست نشده بود)
مشکل از کارت گرافیک بود گرافیک بود با گرافیک دیگه هم که تست کردم بازم خاموش شد ولی خازنای گرافیک خودشو عوض کردم و با نصب ویندوز مجدد و همون بازی درست شد.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
240
417
با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز.با تعویض رم از یک برند دیگه مشکل حل شد.رمی که روش بود corsair بود که با kingston تعویض شد:) ضمنا باس رم قبلی 1066 بود و باس این رم 800 هستش

بالا