آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست کمک در انتخاب دستگاه هیتر مناسب

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت دوستان من میخواهم یک هیتر تهیه کنم از دوستان میخواهم که من را در خرید هیتر کمک کنند که چه مارکی بخرم؟دیجیتال بخرم یا آنالوگ؟

ایا هیتر گورداک 952 هیتر خوبی هست یا نه ؟

با تشکر

حمید فرهادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-14
910
15,941
KERMANSHAH
سلام , دوست عزیز بستگی به نوع استفاده ؛ کاربرد دارد در کل گورداگ 952 برای بیشتر کارهای تعمیراتی میشه استفاده کرد اما برای ای سی های SMD ظریف و خیلی ریز باید از هیترهای مادون قرمز (بدون باد) استفاده نمود . موید باشید ضمنا اضافه کنم که در سایت و در بخش انجمن اموزش الکترونیک در مورد هیترها تاپیکهای زیادی هست که میتونید استفاده کنید

آخرین ویرایش:

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز شما یدونه هیتر ya xun 752 یا آپدیت شدش 952 رو بگیری خیلی خوبه من قبل از این با گرداک کار میکردم که مال همکارم بود گرداگ یخرده حرارتش زیاده و بعضی آی سی ها رو میسوزونه و در مورد برد های پاور مانیتور خیلی زود باد میکنه و میسوزه و لی از این یاکسون راضی هستم

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوست عزیز شما یدونه هیتر ya xun 752 یا آپدیت شدش 952 رو بگیری خیلی خوبه من قبل از این با گرداک کار میکردم که مال همکارم بود گرداگ یخرده حرارتش زیاده و بعضی آی سی ها رو میسوزونه و در مورد برد های پاور مانیتور خیلی زود باد میکنه و میسوزه و لی از این یاکسون راضی هستم

با سلام خدمت دوستان میخواهم از شما بپرسم هیتر کادا هیتر مناسبی هست یا نه ؟

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
:102:
سلام دوستان
من یه پیش نهاد دارم ببینید خوب هست یا نه
با توجه به این که هویه های هوای گرمی که ما میخریم واستفاده میکنیم .هم گران هستند و هم این که چیز جالبی تو بازار نیست وهم این که دم به دقه مشکلی براشون پیدا میشه و باید بدم تعمیرش کنن .
امدم وفکر کردم که یه سیستم جالب و پیشرفته خودمون طراحی کنیم که از همه نظر عالی باشه وهم این که طراحی خودمون بوده و هر وقت مشکلی براش پیش امد سریعا رفعش میکنیم وهم این که زیاد پول بابتش نمیدیم وهم این که ساخت وطن میشه وبا غرو وافتخار سرمونو بالا میگیریم تا این دستگاه های چینی را دیگه تو کشورمون راه ندن و کسی نخره و بنام سایت ایران تک میکنیم و دست کشور مزخرف چین را از کشورمون کوتاه میکنیم
نظرتون هر چی باشه محترم و سازندست

sheypooor

کاربر
2009-05-05
126
133
ابهر
سلام داداش هیتر رو کارخونه میسازه فک نکنم بشه دستی درست کرد البته نظر شما درسته ولی اینجا امکاناتی به اون صورت نیست

**arash

کاربر
2013-04-09
37
144
سلام داداش هیتر رو کارخونه میسازه فک نکنم بشه دستی درست کرد البته نظر شما درسته ولی اینجا امکاناتی به اون صورت نیست
:jump:::smiley_on_tredmi::
سلام
نگاه کن . البته شما درست میگین . والبته من منظورم این بود که سیستم اصلیشو مثل کل برد الکترونیکی و برنامه نویسی شو بغیر از پمپ و دسته هوای گرم ونوک هویه smd البته زیاد قیمتی هم نداره یکیش پمپ هست که فقط فکر کنم یه کمی قیمتش با نوک هوه و دسته هوا بیسشتر باشه که اونم زیاد زیاد 20 تومان باید باشه یا 25
بقیش هر چی بود خودمون میسازیم مثل کل برد الکترونیکی و میکرو جهت تمام دیجیتال کردن سیستم و صفحه السی دی بزرگ و غیره

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران

سلام
دوست عزیز
من با آقای **arash موافقم با یه خورده همت و پشت کار میشه ساخت . متاصفانه افکار مایوس کننده ما ایرانی ها رو از همه چی عقب انداخته.

بالا